۱
۰
اسنپ برای کاربران ناشنوا و کم‌شنوا دسترس‌پذیر شد

راحتی برای همه، با ثبت ناشنوایی/کم‌شنوایی در اپلیکیشن اسنپ

تاریخ انتشار
شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶
راحتی برای همه، با ثبت ناشنوایی/کم‌شنوایی در اپلیکیشن اسنپ
راحتی برای همه، با ثبت ناشنوایی/کم‌شنوایی در اپلیکیشن اسنپ

آی‌تی‌من- روابط عمومی اسنپ ضمن پاسداشت روز جهانی ناشنوایان اعلام کرد: «کاربران مسافر و راننده ناشنوا یا کم‌شنوا می‌توانند در حساب کاربری‌شان نوع معلولیت خود را ثبت و از این طریق سفر راحت‌تری را با اسنپ تجربه کنند.»

ثبت نوع معلولیت در حساب کاربری
 کاربران مسافر و راننده ناشنوا و کم‌شنوای اسنپ می‌توانند وارد قسمت تنظیمات حساب کاربری شده و در قسمت دسترس‌پذیرینوع معلولیت خود را ثبت کنند. با استفاده از این قابلیت کاربر-راننده و مسافر از وضعیت یکدیگر مطلع می‌شوند.
 
اگر کاربر مسافر گزینه «ناشنوا/کم‌شنوا هستم» را فعال کرده باشد، تماس تلفنی برای آنان غیرفعال می‌شود و از طریق پیامک به راننده اطلاع داده می‌شود که مسافر امکان پاسخ به تماس را ندارد و باید از طریق پیام با او ارتباط برقرار کرد. همچنین آموزش‌های لازم در مورد نحوه تعامل با فرد دارای معلولیت به کاربر راننده داده می‌‌شود.
 
امکان تماس با کاربران راننده ناشنوا یا کم‌شنوا نیز در صورتی که در صفحه مشخصات کاربری خود این مورد را ثبت کرده باشند، غیرفعال و از طریق پیامک به مسافر اطلاع داده می‌شود که راننده امکان پاسخ به تماس را ندارد و باید از طریق پیام با او ارتباط برقرار کرد. مسافرانی که از نسخه‌های قدیمی اپلیکیشن استفاده می‌کنند در صورت تماس با راننده ناشنوا به تلفن گویا وصل و ازناشنوا یا کم‌شنوا بودن کاربر راننده مطلع می‌شوند.
 
مسوولیت اجتماعی اسنپ در قبال افراد دارای معلولیت
به گفته روابط عمومی اسنپ، یکی از مهم‌ترین حوزه‌های مسوولیت اجتماعی برای این شرکت از ابتدای فعالیتش تاکنون حمایت ازافراد دارای معلولیت بوده است.

اسنپ در طول این سال‌ها علاوه بر دسترس‌پذیری اپ برای افراد دارای معلولیت تلاش کرده تا گام‌هایی را برای بهبود کیفیت زندگی این گروه بردارد. از جمله این اقدامات می‌توان به معافیت از کمیسیون رانندگان دارای معلولیت واجرای طرح‌های نیکوکاری در اسنپ‌کلاب با موضوعاتی همچون «کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت»، «تجهیز دندانپزشکی ویژه افراد دارای معلولیت»، «تامین تجهیزات توانبخشی و پزشکی ویژه کودکان دارای معلولیت» و «راه‌اندازی مرکز مشاوره برای افراد دارای اتیسم» اشاره کرد. اختصاص کد تخفیف برای رفت‌و‌آمد ناشنوایان و کم‌شنوایان در رویداد روز جهانی ناشنوایان که به همت مجموعه لیندوفیلم (پلتفرم مخصوص ناشنوایان) برگزار می‌شود، از دیگر اقدامات اسنپ است.
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۸۱۸۰۴
نظرات شما
صلاح اسکو
Iran, Islamic Republic of
ناشنوا هستم چطور میشه رایگان اسنب سوار شم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما