۰

پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۲
پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود
پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود

آی‌تی‌من-به گزارش روابط‌عمومی شرکت فناپ‌تلکام، تفاهم‌نامه اجرای فیبرنوری در  ۲۴ شهر استان خوزستان روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور قائم‌مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات، مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون عمرانی استانداری خوزستان و مدیران عامل اپراتورهای مجری پروژه فیبرنوری در این استان، امضا شد.

در راستای این نهضت جهادی، فناپ‌تلکام به عنوان مجری ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) در شهر اهواز، روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه، میزبان بازدید معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی و جمعی از مسئولان این حوزه بود.

در این مراسم امیر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی، مهدی روحانی‌نژاد معاون راهبردی سازمان تنظیم مقرارت و همچنین صابر فیضی مدیرعامل شرکت فناپ‌تلکام و تیم همراه، از پروژه فیبرنوری اهواز بازدید کردند.

گفتنی است این طرح در راستای هدف‌گذاری دولت سیزدهم مبنی بر پوشش ۲۰میلیون فیبرنوری و توسعه اینترنت پرسرعت کشور اجرا می‌شود. 

طبق تجربیات بین‌المللی، اجرای کامل پروژه فیبرنوری و دستیابی به اهداف تعیین‌شده برای اتصال مشترکان می‌تواند شاخص تولید ناخالص داخلی یا GDP را ارتقا دهد.

تعهد پوششی شرکت فناپ‌تلکام در شهر اهواز تا پایان سال۱۴۰۳، دسترسی ۱۵۰هزار خانوار است که تاکنون امکان دسترسی نزدیک به ۱۱۳هزار خانوار به شبکه فیبرنوری محقق شده است.
کد مطلب : ۲۸۳۰۲۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما