۰

افتتاح خط تولید جدید مانیتورهای UNIVO در کارخانه بهین تکنولوژی

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۷
افتتاح خط تولید جدید مانیتورهای  UNIVO در کارخانه بهین تکنولوژی
افتتاح خط تولید جدید مانیتورهای UNIVO در کارخانه بهین تکنولوژی
آی‌تی‌من- حمید توسلی مدیر عامل شرکت بهین تکنولوژی در مراسم افتتاحیه این خط تولید با بیان اینکه مجموعه بهین تکنولوژی با راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور و ساخت قطعات آل این وان، مینی پی سی و تین کلاینت، به دنبال توسعه و گسترش فعالیت‌های خود در زمینه تولید تجهیزات IT است، گفت: این مجموعه با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین، در تلاش است تا با افزایش ظرفیت تولید و بهبود کیفیت محصولات، به یکی از پیشروان صنعت IT در ایران تبدیل شود.

وی افزود: بهین تکنولوژی همچنین در حال احداث کارخانه دوم خود در شهرک صنعتی پیام است. این کارخانه جدید با هدف گسترش تولیدات و پاسخ به نیازهای روزافزون بازار در حال ساخت بوده و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. این اقدام نشان‌دهنده تعهد مجموعه بهین تکنولوژی به توسعه پایدار و افزایش ظرفیت تولید داخلی است.وی افزود: در پی دهه‌ها فعالیت مستمر در زمینه تأمین و تولید تجهیزات سخت‌افزاری، مجموعه بهین تکنولوژی با افتخار از راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور با برند UNIVO خبر می‌دهد. این خط تولید جدید در جهت تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم"، افزایش اشتغال‌زایی و پاسخ به نیازهای روزافزون کشور در تأمین تجهیزات IT راه‌اندازی شده است.

توسلی با بیان اینکه امیدواریم برندی که ایجاد کرده ایم به عنوان یک میراث برای نسل های آینده بماند، گفت: زمانی که بازار لپ تاپ افول کرد، بسیاری از همکاران ما گوشی موبایل را جایگزین کردند. اما ما برخلاف آنها راه سخت را انتخاب کرده و به تولید روی آوردیم . اکنون نیز توسعه برند UNIVO بسیار حائز اهمیت است. 

وی همچنین با اشاره به حضور بهین تکنولوژی در نمایشگاه الکامپ گفت: تمام محصولات و دستاوردهای شرکت غرفه بهین تکنولوژی در سالن 38 نمایشگاه الکامپ به نمایش گذاشته می‌شود. 

توسلی در حاشیه بازدید از خط تولید مانیتور UNIVO گفت:  راه‌اندازی خط تولید جدید مانیتور با برند UNIVO، یک گام بزرگ در راستای توسعه صنعتی و بومی‌سازی محصولات IT در ایران محسوب می‌شود. این خط تولید با هدف افزایش ظرفیت تولید، بهبود کیفیت محصولات و پاسخ به نیازهای روزافزون بازار راه‌اندازی شده است. مانیتورهای تولیدی در این خط، با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و با رعایت استانداردهای جهانی تولید می‌شوند.


وی افزود: علاوه بر تولید مانیتورهای با کیفیت، مجموعه بهین تکنولوژی در کارخانه خود به سـاخت قطعات آل این وان (All-in-One)، مینی پی سی  (Mini PC)  و تین کلاینت (Thin Client) نیز پرداخته است. این محصولات با بهره‌گیری از دانش فنی بومی و تکنولوژی‌های پیشرفته، بر اساس نیازهای خاص بازار ایران طراحی و تولید می‌شوند. بومی‌سازی این محصولات، علاوه بر کاهش وابستگی به واردات، موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور خواهد شد.
 
 
کد مطلب : ۲۸۳۲۲۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين