۰
برای اعزامی های اول تیرماه

شیوه استفاده مشمولان از تسهیلات امریه در شرکت های دانش بنیان اعلام شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹
شیوه استفاده مشمولان از تسهیلات امریه در شرکت های دانش بنیان اعلام شد
 
آی‌تی‌من- متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه تخصصی اعزامی اول تیر ماه سال 1398 که در سامانه سینا ثبت نام کرده‌اند، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (22 ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) صرفا تا پایان روز 14 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا برگ اعزام خود را از طریق سامانه سرباز فناور یا سامانه پاسخگویی (منوی ایجاد پرسش جدید-تسهیلات سربازی) ارسال کنند.

تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به صورت اعزام وظیفه‌های مامور به شرکت‌های دانش‌بنیان از شهریور ماه سال گذشته آغاز شده و تا کنون بنیانگذاران و افراد کلیدی شرکت‌های دانش بنیان که مشمول اعزام به خدمت نظام وظیفه هستند در صورت احراز شرایط فرد و شرکت می‌توانند بعد از گذراندن دوران آموزشی، مابقی خدمت خود را در شرکت خود سپری کنند .
 
افراد متقاضی این تسهیلات لازم است حداقل سه ماه گذشته در شرکت دانش بنیان دارای سوابق بیمه باشند و با توجه به امتیازبندی شيوه‌نامه بهره مندی دانش آموختگان برترِ فناور از تسهیلات خدمت نظام وظیفۀ تخصصی حداقل 60 امتیازکسب کنند.
 
همچنین برای استفاده از این تسهیلات لازم است، در سامانه سینا تقاضای خود را ارسال کرده و بعد از احراز شرایط، حداقل 45 روز پیش از تاریخ اعزام، برگ سبز خود را برای مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان از طریق سامانه های مذکور ارسال کنند.
 
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان به این آدرس مراجعه کنند .
 
کد مطلب : ۲۷۱۸۱۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين