۰

روش‌های شگفت انگیز برای ثبت قانونی شرکت و برند

تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸
روش‌های شگفت انگیز برای ثبت قانونی شرکت و برند

باید گفت در حوزه‌هایی مانند ثبت شرکت و برند ، اخذ کد اقتصادی و کارت بازرگانی و خیلی دیگر از فعالیت‌هایی ثبتی ، بیشتر مجموعه‌ها دارای مشکل بوده و به مشاورانی نیاز دارند که با تسلط بر این حوزه بتوانند آنها را راهنمایی کرده و در حل مشکلات ثبتی، آنها را کمک کنند.

شما برای رفع مشکلات ثبتی خود می‌توانید از وکلا و کارشناسان حرفه‌ای موسسه ثبت کریم خان استفاده کنید و برای اینکار می‌توانید به وبسایت موسسه ثبتی کریم خان به آدرس www.sabtkarimkhan.com  مراجعه نمایید.

نکاتی که درباره ثبت شرکت باید بدانید
1- اکثریت شرکت‌ها بصورت مسوولیت محدود به ثبت می‌رسند مگر برای فعالیت‌های بزرگ اقتصادی و تولیدی.
2- حتما باید در درج موضوع شرکت دقت کنید و موضوعی کامل ثبت نمایید تا بعدا درگیر تغییرات شرکت نشوید.
3- در موضوع شرکت از کلمات صادرات و واردات استفاده کنید تا در اخذ کارت بازرگانی دچار مشکل نشوید.
4- میزان سرمایه را بر اساس میزان تراکنش‌های مالی تعریف کنید.
5- حتما به موضوع دارندگان حق امضا دقت کنید.
موضوع بعدی که پس از ثبت شرکت باید به آن بپردازید، دریافت کد اقتصادی 12 رقمی برای شرکت است تا پس از آن فعالیت‌های اقتصادی شما رنگ و بوی قانونی بخود بگیرد والبته قبل از اقدام برای دریافت کد اقتصادی بنکات زیر دقت نمایید.
1-  حتما مکان شرکت خود را اداری یا تجاری در نظر بگیرید.
2- دقت داشته باشید که بدون ثبت آخرین تغییرات در روزنامه رسمی‌کشور هرگز نمیتوانید برای کد اقتصادی ثبت نام نمایید.
3-  طریقه کامل نمودن دفترچه کد اقتصادی نیز بسیار حائز اهمیت است.
4- بعد از دریافت کد حتما از یک مشاور مالیاتی راهنمایی بخواهید.
حالا تازه شرکت شما کم کم جنبه قانونی بخود گرفته و گام‌های دیگری نیز هست تا کامل‌تر گردد مثل ثبت نام برای مالیات ارزش افزوده و از آن مهم دریافت کارت بازرگانی، البته اگر در زمینه صادرات و واردات می‌خواهید فعالیتی داشته باشید.

در مراجعه به گمرکات و ترخیص کالا باید گفت که بسیاری از شرکت‌ها از کارت بازرگانی خود استفاده نمی‌کنند و با مراجعه به اشخاص ثالث ، کالای خود را ترخیص می‌کنند و در برخی موارد سود و در برخی دیگر زیان می‌بینند و این موضوع صرفا در مواقع مختلف بررسی گردد، چون در بیشتر موارد برای ترخیص کالا از گمرکات با کارت بازرگانی خود مجموعه برای شما امتیازاتی نیز بهمراه می‌آورد.موارد بیشتری که در مورد کارت بازرگانی باید بدانید.
1- قبل از دریافت کارت بازرگانی باید کد اقتصادی دریافت نمایید.
2- میزان سرمایه در کارت بازرگانی هنگام ثبت نام بسیار مهم است.
3- حتما باید محل شرکت دارای کاربری اداری یا تجاری باشد.
پس از انجام کارهای گفته شده نوبت به ثبت برند یا همان علامت تجاری می‌رسد که یکی از کارهای بسیار مهم در کسب و کار است و با توجه به قوانین ثبت برند و امکان تشابه برندها با یکدیگر لازم است قبل از ارائه کالا یا خدمات به بازار برند و لوگوی آن را ثبت نمایید.

بسیاری از کسب و کارها با ارائه محصولات با فلان نام تجاری به بازار چندین سال بعد برای ثبت برند خود اقدام می‌نمایند که یا توسط افراد دیگر به ثبت رسیده و یا با فلان برند به تشابه خورده و دچار مشکل میشوند پس حتما قبل از هر کاری برند خود را به ثبت رسانید و اگر در تمام مراحلی که در مطلب گفته شد نیاز به مشاور حرفه‌ای و ماهر داشتید حتما با مشاوران خود در ثبت کریم خان با شماره‌های 87147200-021 و 87147208-021  تماس حاصل فرمایید.
 
منبع : ویرلن
 
کد مطلب : ۲۷۳۴۳۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين