۰

همراه اول در یک شرکت دانش بنیان سرمایه گذاری کرد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
همراه اول در یک شرکت دانش بنیان سرمایه گذاری کرد

آیتی‌من - در مراسمی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، مهدی اخوان بهابادی رییس هیات مدیره همراه اول، محمدمهدی عباسخانی مدیرعامل شرکت «حرکت اول»، حامد تاج الدین مدیرعامل شرکت «سانا گستر سبز»، جمعی از مدیران همراه اول و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اصحاب رسانه، شرکت سرمایه گذاری «حرکت اول» به نمایندگی از اپراتور اول و شرکت دانش بنیان «سانا گستر سبز» قرارداد همکاری جهت سرمایه گذاری امضا کردند.

در این مراسم که در ساختمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، مهدی اخوان بهابادی رییس هیات مدیره همراه اول گفت: امروز ما شاهد اولین سرمایه گذاری جدی مجموعه «حرکت اول» هستیم و از این پس اسم «حرکت اول» را بيشتر خواهیم شنید.

وي افزود: همراه اول با تعیین چشم انداز جدید و ماموریت تحقق رؤیای دیجیتال بصورت جدی وارد عرصه سرمایه گذاری در استارت آپ ها شده است.

اخوان با بیان اینکه برخی دوستان نخبه دانشگاهی از عدم توجه به آنها گلایه
دارند، تأکید کرد: همراه اول از شما حمایت می کند. وي افزود: امروز می خواهیم این پیام را بدهیم که در کشور جاهایی هستند که به شما نخبگان بصورت خاص فکر می کنند و حاضرند از شما حمایت کنند.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور نیز در این مراسم ضمن تشکر از همراه اول و مجموعه «حرکت اول» بابت جا انداختن مباحثی همچون سرمایه گذاری در استارتاپ ها بیان داشت: ما یک مشکل بزرگ در اکوسیستم خود داریم و آن سرمایه گذاری در سطوح بالای ۵ میلیون دلار است.

وی افزود: اگر ما بتوانیم شرکت های بزرگی همچون همراه اول را به این نتیجه برسانیم که با نگاه به آینده بیزینس خود در استارت آپ ها سرمایه گذاری کنند و از درآمد سنتی خود جدا شوند، این یک اقدام بزرگ است. 

«حرکت اول» شرکت سرمایه گذار همراه اول در استارتاپ هاست که در مراسم دیروز با شرکت «سانا گستر سبز» که سامانه های «آچاره» (سامانه هوشمند درخواست خدمات) و «اوبار» (سامانه هوشمند حمل بار) را راه اندازی کرده است قرارداد همکاری امضا کرد.
 
کد مطلب : ۲۷۰۷۴۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين