۰
در رتبه بندی 500 شرکت برتر و در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته

«جیرینگ» از منظر بهره‌وری کل عوامل اول شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳
«جیرینگ» از منظر بهره‌وری کل عوامل اول شد

سازمان مدیریت صنعتی  (IMI100) هر ساله 500 شرکت برتر ایران را با معیارهای مختلف از جمله «میزان فروش»، در پنج سطح و ۳۲  گروه تخصصی مقایسه می‌کند که بر اساس آن، شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) امسال برای دومین سال پیاپی، در سطح اول شرکت‌های برتر ایران قرار گرفته است. جیرینگ که سال گذشته به‌عنوان نود‌وچهارمین شرکت برتر از سوی سازمان مدیریت صنعتی شناخته شده بود، امسال در این رتبه‌بندی با ۲۰ پله صعود، موفق به کسب رتبه ۷۴ در میان ۵۰۰ شرکت برتر در سراسر کشور شده است.
 
این در حالی است که جایگاه نخست گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته از لحاظ بهره‌وری کل عوامل  (TFP) نیز به جیرینگ تعلق گرفت و به همین منظور در مراسمی با حضور شرکت‌های برتر ایران، از مدیرعامل جیرینگ تقدیر به عمل آمد.
 
علاوه بر آن، در رتبه‌بندی مختص به شرکت‌های گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته، جیرینگ در جایگاه چهارم گروه رایانه از منظر میزان فروش قرار گرفت.
 
این رتبه‌بندی معتبر، بر اساس استانداردهای جهانی انجام گرفته و از جمله معتبرترین رتبه‌بندی‌های داخلی محسوب می‌شود. رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران، اکنون ۲۱ سال سابقه را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 
کد مطلب : ۲۷۱۲۰۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين