۰

اخبار رسمی؛ حامی خبری-روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱
همکاری خبری اخبار رسمی و الکامپ 98
همکاری خبری اخبار رسمی و الکامپ 98

آی‌تی‌من- الکامـپ، خبرسـازترین رویـداد صنعـت IT کشـور اسـت. این رویداد امسال در تاریخ 27 الی 30 تیر ماه برگزار خواهد شد.

حضور در نمایشگاه الکامپ به عنوان مهم‌ترین رویداد صنعت الکترونیک، اهمیت بسیار بالایی برای شرکت‌های این حوزه دارد. بنابراین انتشار خبر کسب‌وکارهای حاضر در نمایشگاه، می‌تواند تاثیر حضورشان را چندین برابر کند.

اخبار رسمی در راستای اطلاع‌رسانی، پوشش خبری و خبرسازی برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ، امسال حامی خبری، روابط عمومی شرکت‌های حاضر در الکامپ 98 خواهد بود. اخبار رسمی طی توافق صورت گرفته با دبیرخانه این نمایشگاه، خدمات ویژه خبری را برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ارائه خواهد داد.
 

بخشی از خدمات اخبار رسمی در این نمایشگاه رایگان است و در قالب یک خبر و انتشار رایگان آن در اخبار رسمی و رسانه‌های همکار ارائه می‌شود.  این خبر در ویژه نامه آنلاین اخبار رسمی برای الکامپ نیز منتشر خواهد شد.

از جمله خدمات دیگری که اخبار رسمی برای کلیه کسب و کارهای حاضر در نمایشگاه الکامپ 98 در نظر گرفته است می‌توان به خدمات تولید محتوا با 30درصد تخفیف ویژه اشاره کرد.

علاوه بر خدمات اشاره شده، کسب‌وکارهایی که به دنبال خبرسازی بیشتر در رسانه‌ها و ایجاد موج خبری از فعالیت‌های خود در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی نیز هستند می‌توانند از توزیع و بازنشر اخبار در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر داخلی و بین‌المللی استفاده کنند.

شایان ذکر است خدمات در نظر گرفته شده برای این دوره الکامپ در قبل، حین نمایشگاه و به مدت دو هفته بعد از نمایشگاه نیز برای رسانه‌ای کردن حضور شرکت‌های حاضر در نمایشگاه قابل استفاده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات می‌توانند به سایت اخبار رسمی به آدرس akhbarrasmi.com مراجعه کرده، یا با شماره 22886635-021 تماس حاصل کنند و با دریافت مشاوره رایگان از تیم مشاوران اخبار رسمی با خدمات مرتبط با استراتژی‌های روابط عمومی برای شرکت‌ها و حضور در کلیه نمایشگاه‌ها استفاده کنند.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۲۴۵۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين