۰

سرویس دو پاکته کارت سوخت راه افتاد

تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰
محسن وطن پرست، مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست
محسن وطن پرست، مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست

آی‌تی‌من- در حالی که دولت می‌کوشد استفاده مجدد از کارت سوخت شخصی را اجباری کند، معضل بزرگی همچنان مانع تحقق این برنامه است و آن هم معطل ماندن یک میلیون کارت سوخت در باجه‌های پستی است و مالکان آنها موفق به دریافت کارت خود نشده‌اند.

یکی از دلایل معطلی کارت‌های سوخت این بود که این کارت‌ها در باجه‌ای بسیار دور از محل اقامت مالک و حتی در استان‌های دیگر قرار دارد و عملا دسترسی به آنها برای مالک دشوار بود. حالا پست می‌گوید امکان ارسال مجدد این کارت‌های سوخت به نشانی صحیح و جدید مالکان به وجود آمده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، محسن وطن پرست مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست با اشاره به اینکه برخی کارت های سوخت به دلیل نقص ، تشابه نشانی یا تغییر محل سکونت مالک، در استان یا منطقه ای غیر از استان یا منطقه محل سکونت فرد نگهداری می شود و پست مصمم است این کارت ها را نیز تحویل دهد، افزود: این سرویس از ابتدای شهریور ماه در تمامی باجه های پستی کشور راه اندازی شده است.

وی گفت: بر این اساس، مالکان این کارت‌های سوخت می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین واحد پستی (دولتی) و تحویل مدارک مورد نیاز، نسبت به ارسال کارت سوخت از استان یا منطقه‌ای که کارت در آنجا معطل مانده، اقدام کنند.

او مدارک مورد نیاز را شامل دو عدد پاکت، فرم اصلاح آدرس، تصویر مدارک شناسایی خودرو (شناسنامه و کارت خودرو) و مدارک شخصی مالک (کارت ملی یا شناسنامه) عنوان کرد.

به گفته وی، واحدهای پستی موظف هستند، پس از اطمینان از آخرین نقطه پستی مقصد کارت سوخت و همچنین مبلغ دار بودن ( نوشماره، GSB) یا صادر نشدن کارت المثنی، نسبت به ارسال آن به آدرس اعلام شده، اقدام کنند.

براساس آخرین اعلام مجری کارت سوخت شرکت ملی پست، یک میلیون کارت سوخت در باجه های پستی سراسر کشور باقی مانده که حدود نیمی از آن مربوط به تهران است.

 
کد مطلب : ۲۷۲۷۶۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين