۳
۰

پشتیبانی ایرانسل از کد دستوری2020 مخابرات

تاریخ انتشار
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۷
سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران
سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

آی‌تی‌من- سیدمجید صدری با تشریح ویژگی‌های سامانه USSD مخابرات گفت: این سامانه تاکنون برای تمام مشتریان همراه اول فعال شده بود و از این به بعد تمام مشتریان اپراتور ایرانسل نیز می توانند از این قابلیت و امکان کاربردی بهره‌مند شوند.

وی افزود: در USSD مخابرات اطلاع‌رسانی پیامکی برای تمام مشترکین در نظر گرفته‌شده است که مشتریان می‌توانند پس از ثبت شماره همراه خود از خدمات کلی دستوری #۲۰۲۰* و پیگیری خدمات آن بهره‌مند شوند.

صدری ادامه داد: کد USSD مخابرات ایران قابلیت ارائه انواع خدمات مخابراتی از جمله ثبت نام خدمات ارزش افزوده ، دایری کلیه سرویس ها و خدمات تلفن ثابت ، ثبت شکایات، ثبت نام اینترنت پرسرعت ، دریافت اطلاعات در مورد مدارک لازم جهت کلیه سرویس های مخابراتی و نحوه ثبت نام و امکان اسفاده از جشنواره را دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: تمام قبوض کاغذی تلفن ثابت در سراسر کشور حذف شده است و مشتریان می توانند به راحتی با شماره گیری کد USSD ستاره ۲۰۲۰ مربع از تلفن‌های همراه ، ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در پرتال شرکت مخابرات ایران امکان آگاهی از میزان کارکرد و پرداخت قبوض تلفن ثابت وجود دارد، گفت: علاوه بر این درگاه ها، مشتریان مخابرات در سراسر کشور می توانند، با استفاده از سامانه تلفنی ۲۰۰۰، در کمترین زمان از میزان کارکرد تلفن خود به صورت لحظه‌ای آگاه شده و قبوض تلفن ثابت خود را به راحتی پرداخت کنند.

 
کد مطلب : ۲۷۳۰۰۶
نظرات شما
جهاندیده
Iran, Islamic Republic of
این چه وضیه درست کردین من نت گرفتم نمیتونم استفاده کنم مهلتش داره تموم میشه و من نمیتونم از نتم استفاده کنم
سعید رسولپور
Iran, Islamic Republic of
هنگام شارژ سیم کارت خطای دادهای ورودی را میده بعد می‌نویسه اطلاعات شرکت مخابرات
متین
Iran, Islamic Republic of
واقعا که مخابرات گند زده... اصلا پشتیبانی نداره جوابگو نیستن
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين