۰

ثبت نام 118 تیم و شرکت از 24 استان در ساختار حمایتی همگرا

تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵
ثبت نام 118 تیم و شرکت از 24 استان در ساختار حمایتی همگرا
ثبت نام 118 تیم و شرکت از 24 استان در ساختار حمایتی همگرا

آی‌تی‌من - ثبت نام متقاضیان عضویت دور دوم همگرا که از 14 بهمن ماه آغاز شده بود، 30 بهمن به اتمام رسید و اعضای سابق همگرا و متقاضیان جدید با ارائه مدارک کافی ثبت‌نام خود را برای دریافت رتبه در ساختار همگرا «سال 1399» انجام دادند.

در ثبت نام دور جدید همگرا، 118 تیم و شرکت از 24 استان کشور مشارکت داشتند که در این میان استان تهران با بیش از 50 درصد بیشترین سهم ثبت نام را به خود اختصاص داده است.

براساس اعلام دبیرخانه همگرا، تمامی درخواست‌های عضویت پس از تکمیل و تجمیع پرونده‌ها در دبیرخانه همگرا مورد ارزیابی کارشناسی کافه­ بازار، تپسل، کمیته ارزیابی تولید و کمیته ارزیابی فرهنگی قرار خواهند گرفت و طبق برنامه‌ریزی انجام شده رتبه­‌ها تا پایان اسفند ماه به شرکت‌/تیم‌های حائز شرایط اعلام خواهد شد.

تیم‌­ها و شرکت‌­های دارای رتبه در سال 1399 یک سال فرصت خواهند داشت تا از خدمات حمایتی داخلی و بین‌المللی ساختار همگرا برای ارتقای کیفی باز‌ی‌ها و توسعه بازار محصولات خود، استفاده کنند. 

ساختار حمایتی همگرا «سال 1399» شامل 4 سطح (7 رتبه) است که سطح یک از «بازی‌سازان رشدیافته» (رتبه‌های سیمرغ و هما)، سطح دو از «بازی‌سازان در حال رشد» (رتبه‌های ققنوس و شیردال)، سطح سه از «بازی‌سازان نوپا» (رتبه‌های هدیوش و یوز) و سطح چهار از «تیم‌های بازی‌سازی مستعد» (معرفی‌شده از طرف مبادی) تشکیل خواهد شد.

حمایت‌های همگرا همچون سال گذشته به طور غیرمستقیم و از طریق خرید خدمات توسط بازی‌سازان عضو از «همکاران حمایتی همگرا» و یا «فهرست تامین‌کنندگان خدمات مورد تایید همگرا» و تامین بخشی از هزینه‌ها طبق شیوه­نامه جدید توسط ساختار همگرا صورت خواهد گرفت.

گفتنی است که ساختار حمایتی همگرا پس از طی شدن چند سال فرآیندهای فکری و نیازسنجی و با هدف مشخص «حمایت همسو با نیازهای بازی‌سازان» برای نخستین بار در سال 1396 آغاز و دور اول ثبت‌نام اعضا و همکاران حمایتی در همان سال انجام شد و سال 1397 برای نخستین دوره، حمایت‌ها به بازی‌سازان عضو اختصاص یافت.

 
کد مطلب : ۲۷۳۴۴۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين