۰

اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳
اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد
اینترنت مصرفی در چارخونه رایگان شد
 
آی‌تی‌من- از دو سال پیش و همزمان با ارایه طرح‌های تشویقی ترافیک نیم‌بها برای سایت‌های داخلی، ترافیک مصرفی تمامی کاربران در چارخونه به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شد اما اکنون و در آستانه سال جدید، چارخونه یک طرح ویژه و هیجان انگیز برای کاربران ایرانسلی خود دارد.

بر اساس طرح جدید چارخونه از این پس اینترنت مصرفی کاربران ایرانسل در بخش‌های دانلود برنامه، بازی، موسیقی، کتاب و مجله و روزنامه و همچنین بخش ویدیوهای کوتاه راویتو بصورت کامل رایگان است. این یعنی کاربران برای استفاده از محتوای هر کدام از این بخش‌ها در چارخونه، دیگر هزینه‌ای برای پهنای باند دریافتی به اپراتور پرداخت نمی‌کنند و از حجم بسته اینترنتی آن‌ها کاسته نمی‌شود.

در نتیجه طرفداران بخش بازی چارخونه اگر از اینترنت ایرانسل استفاده کنند برای دریافت بازی‌های دیتادار که عموما در حجم‌های بالایی نیز ارایه می‌شوند، از حجم بسته‌های اینترنت آنها کم نمی‌شود و به صورت کاملا رایگان تمامی بازی‌ها را می‌توانند دریافت کنند.

کاربران بخش راویتو هم از این به بعد می‌توانند بدون داشتن دغدغه کاهش حجم مصرفی اینترنت خود، ویدیوهای کوتاه و یا انیمیشن‌های جذاب کانال‌های سوری‌لند، دیرین دیرین و صدها محتوای دیگر را بدون پرداخت وجهی به تماشا بنشینند.

گفتنی است اینترنت مصرفی برای کاربران غیر ایرانسلی چارخونه و برای تماشای فیلم و سریال همچنان مانند قبل بصورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.
 

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۳۵۱۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين