۰

چرا سرعت گوشی هوشمندم پایین است؟

تاریخ انتشار
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۱
چرا سرعت گوشی هوشمندم پایین است؟
چرا سرعت گوشی هوشمندم پایین است؟

آی‌تی‌من-بسیاری از افراد به علت کاهش سرعت گوشی خود با مشکلاتی جدی روبهرو می شوند، اما به نظر می‌رسد راه حل‌هایی برای این مشکل وجود دارد.

صفحه اصلی را پاک‌سازی کنید
تمیز کردن صفحه اصلی به پایین آوردن لکنت گوشی شما کمک خواهد کرد. نگه داشتن یک صفحه خلوت و بدون ابزارک‌ها و اپ‌های مختلف می تواند به افزایش سرعت گوشی شما کمک کند. وجود ابزار های مختلف روی صفحه نمایش ممکن است باعث شود تا به محض باز کردن قفل تلفن هوشمند، تاخیر ایجاد شود.

حالت «محافظ داده» را فعال کنید
فعال کردن گزینه «محافظت از داده» در مرورگرها به شما کمک می‌کند مدت زمان انتظار را کاهش دهید. این موضوع سرعت بارگیری صفحات را افزایش می‌دهد. البته ممکن است این موضوع کمی بر کیفیت تصویر و فیلم تاثیر بگذارد، اما در عوض سرعت را افزایش می‌دهد.

همگام سازی خودکار را غیرفعال کنید
اکثر تلفن‌های هوشمند این روزها این گزینه خاص را در برنامه تنظیمات دارند. میتوانید به سادگی به آنجا بروید تا نگاهی بیندازید که برنامه‌ها واقعاً برای همگام سازی خودکار در پس زمینه نیاز دارند. می‌توانید مواردی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید برای همگام سازی خودکار لازم نیستند و گزینه همگام سازی خودکار را خاموش کنید.

پاک کردن داده‌های ذخیره شده
شما می‌توانید با نصب کردن برنامه‌های مختلف داده‌های اضافی و پنهان در گوشی خود را پاک کنید. این موضوع سرعت گوشی شما را نیز افزایش می‌دهد. با یک گشت کوتاه در گوگل پلی می‌توانید برترین برنامه‌ها را پیدا کنید.

بستن برنامه‌های در حال اجرا در پس زمینه
می‌توانید برخی از برنامه‌هایی را که در پس زمینه اجرا می‌شوند، غیرفعال کنید. پاک کردن برنامه‌هایی که به زودی از آنها استفاده نخواهید کرد، حافظه رم را روی پردازشگر آزاد می‌کند و عملکرد نرم افزاری را به سایر برنامه‌های فعال ارایه می‌دهد. برای این کار چندین برنامه شخص ثالث نیز دریافت می‌کنید.

نسخه سیستم عامل را به‌روز کنید
اگر تلفن هوشمند شما هنوز در چرخه رسمی ارتقای سیستم عامل قرار ندارد، آخرین نسخه را نصب کنید. این کار اشکالات نسخه‌های قبلی را از گوشی شما پاک می‌کند و چندین اصلاح و بهینه سازی را برای گوشی شما ارایه می‌کند.

گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید
این آخرین راه حل شماست اگر با روت کردن آشنایی ندارید، می‌توانید از برنامه‌های موجود در گوگل پلی استفاده کنید یا با مراجعه به بخش تنظیمات خود بازگشت به تنظیمات کارخانه را انتخاب کنید.

 
مرجع : انتخاب
کد مطلب : ۲۷۳۸۲۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين