۰
رییس نظام صنفی رایانه‌ای:

تصمیم برگزاری الکامپ با ستاد مقابله با کرونا است

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۷
تصمیم برگزاری الکامپ با ستاد مقابله با کرونا است
تصمیم برگزاری الکامپ با ستاد مقابله با کرونا است

آی‌تی‌من- اوایل اردیبهشت امسال، زمانی که هنوز موج دوم شیوع کرونا در کشور آغاز نشده بود، سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) در اطلاعیه ای اعلام کرد بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ بر خلاف سال های گذشته از ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

محمدباقر اثنی عشری درباره برگزاری برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ گفت: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم بگیرد که نمایشگاه برگزار شود، باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، در چیدمان غرفه ها و فضایی که بین آن ها وجود دارد نیز تصمیمات مناسبی گرفته شود.

وی گفت: با طراحی غرفه های بزرگ تر و ایجاد فاصله بیشتر، الکامپ امسال را باید در نسخه محدود برگزاری کنیم تا پیوستگی برگزاری این نمایشگاه در ۲۵ سال گذشته از بین نرود.

رییس سازمان نصر با بیان این که پیام ما در نمایشگاه امسال، استفاده از فناوری اطلاعات در شرایط بحرانی مانند کرونا است، گفت: با شرایط پیش آمده، زمانی که ثبت نام را آغاز کردیم، مقداری نگران استقبال مردم بودیم، اما استقبال آن ها بسیار خوب بود. تقریبا برای ۳۰ هزار متر فضای سرپوشیده و ۲۵۰۰ متر فضای باز پیش ثبت نام انجام شده است که این مقدار، بیشتر از ظرفیتی است که ما در اختیار داریم.

وی اشاره کرد: در الکامپ امسال بخش خصوصی و دولتی حضور دارند و نکته حائز اهمیت این است که دولتی ها نیز باید مانند بخش خصوصی ثبت نام به عمل بیاورند. ثبت نام تا ۱۵ شهریور ادامه دارد و پس از آن سایت بسته میشود.
 
کد مطلب : ۲۷۳۹۳۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين