۰
تازه‌ترین محصول «صباایده» آماده ورود به بازار

«مدرسه فیلیمو» از ابتدای مهر دانش آموز می‌پذیرد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۶
«مدرسه فیلیمو» از ابتدای مهر دانش آموز می‌پذیرد
«مدرسه فیلیمو» از ابتدای مهر دانش آموز می‌پذیرد
 
آی‌تی‌من- هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی ١٤٠٠-١٣٩٩، در مدرسه فیلیمو پایه‌های تحصیلی اول تا نُهم، کاملا منطبق با سرفصل‌های کتب درسی با رویکرد تحول‌ و کیفی سازی آموزش تدریس خواهد شد. این مدرسه مبتنی بر اصول لذت یادگیری و عدالت آموزشی است.
 
بنا به اعلام روابط عمومی فیلیمو، در این مدرسه، با بهره‌گیری از متخصصان خلاق و زبده در حوزه تعلیم و تربیت، بیش از ۱۵۰ معلم و دبیر و استاد با تکنیک‏‌های آموزش خلاق به سرپرستی علی عبدالعالی، دانش‌یار دانشگاه علم و صنعت، پژوهش‌گر و ایده پرداز آموزش‌های نوین، مسوولیت تولید و برنامه سازی ویدئو‏های آموزشی را به شیوه خلاقانه و دل‌چسب برای دانش‌آموزان عهده دار می‌باشند. تمامی دبیران و اساتید و کارشناسان مدرسه فیلیمو، با روش «سرگرم آموزی»  تلاش بر تولید و ارائه محتوای آموزشی جذاب و مهیج و تاثیرگذار خواهند کرد.
 
این ۱۵۰ معلم و استاد در بیش از ۲۰ دپارتمان علمی و مهارتی همچون ادبیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، تاریخ، جغرافی، اجتماعی، ریاضیات، هندسه، دینی، مفاهیم قرآن، عربی، زبان انگلیسی، مهارت، هنر و خلاقیت،  ورزش و سلامت و گیمیفیکیشن مشغول فعالیت‌اند.
 
در مدرسه فیلیمو دروس مقاطع دبستان ۱و۲ و متوسطه ۱ به صورت کاملا «پوشا» در قالب ویدیوهای جذاب مشتمل بر نمایش، آزمایش، بازی و انواع ویدئوگرافی‌ها ارائه می‌‏‌شوند، به گونه‏‌ای که هیچ‌کدام از مباحث کتاب‏‌های درسی از قلم نخواهد افتاد.
 
مدرسه فیلیمو، با هدف لذت یادگیری، فرصت تحصیلی برابر و عدالت آموزشی، از اوایل فصل پاییز، با روش‌های خلاقانه و مهارت محور و با رویکرد نوین برنامه سازی آموزشی از جمله بهره‌گیری از چهره‌ها و هنرمندان برای تولید برنامه آموزشی، آغاز به کار خواهد کرد.
 
 
 
کد مطلب : ۲۷۴۱۹۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين