۰

خدمت «املاک من» در سامانه «تهران من» فعال شد

تاریخ انتشار
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲
خدمت «املاک من» در سامانه «تهران من» فعال شد
خدمت «املاک من» در سامانه «تهران من» فعال شد
 
آی‌تی‌من- سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با هدف توسعه سرویس‌های الکترونیکی شهروندی، به تازگی امکان ذخیره املاک توسط شهروندان و در اختیار داشتن اطلاعات آنها در حساب شهروندی‌شان را در سامانه «تهران من» فراهم کرده و به زودی این امکان روی آخرین نسخه اپلیکیشن تهران من نیز قرار خواهد گرفت.
 
شهروندان با ورود به سامانه تهران من می‌توانند در قسمت «خدمات ملک و شهرسازی»  املاک مورد نظر خود را با وارد کردن شناسه ملک یا شماره پرونده شهرسازی یا با ارائه نشانی دقیق روی نقشه پیدا کنند و آن را به حساب شهروندی خود اضافه کنند. کاربران با استفاده از داده‌هایی نظیر کد پستی، جهت ساختمان، متراژ و طبقه می‌توانند واحد مورد نظر خود را نیز به طور دقیق مشخص و پیدا کنند.
 
پس از افزودن املاک به حساب شهروندی، کاربران به صورت خودکار از تمامی عوارض شهرداری مرتبط با ملک مورد نظر مثل عوارض نوسازی و پسماند آگاه می‌شوند و امکان پرداخت آنلاین آنها را نیز در اختیار دارند. همچنین می‌توانند سایر قبوض خدماتی همچون قبض آب، برق، گاز و تلفن را هم به اطلاعات ملک خود اضافه و پرداخت کنند و در صورت صدور قبضی جدید از آن اطلاع یابند.
 
شهروندان تهرانی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه کنند.


 
کد مطلب : ۲۷۴۳۳۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين