۰

افزایش نوسان قیمت‌ها در بازار موبایل

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷
افزایش نوسان قیمت‌ها در بازار موبایل
افزایش نوسان قیمت‌ها در بازار موبایل

آی‌تی‌من-  بازار موبایل با رسیدن به تعطیلات آخر هفته نیز نتوانست به ثبات برسد و در حالی که قیمت‌ها در بین برخی از گوشی‌های همراه افزایشی است برخی دیگر از گوشی‌های همراه افزایش قیمت و برخی دیگر ثبات قیمت را تجربه می‌کنند به گونه‌ای که انواع گوشی‌های همراه سامسونگ طی سه روز اخیر افزایش قیمت داشته‌اند و سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ در حالی امروز ۳۶ میلیون تومان قیمت دارد که در آخر هفته گذشته این گوشی به قیمت ۳۱ میلیون تومان معامله می‌شده است.

در این بین اما قیمت‌ها در برخی از انواع گوشی‌های سامسونگ طی چند روز اخیر ثابت مانده است و سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس بر روی ۲۶ میلیون تومان ثابت مانده است و سامسونگ زد فلیپ نیز طی چند روز اخیر بر روی قیمت ۳۱ میلیون تومان ثابت مانده است.

در بین سایر گوشی‌های همراه موجود در بازار قیمت گوشی شیائومی‌رد می‌نوت ۸ پرو طی چند روز اخیر کمی ‌کاهش یافته است و از ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان امروز به قیمت ۷ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسیده است و قیمت شیائومی ‌رد می‌نوت ۹ اس نیز از ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در چارشنبه گذشته امروز به ۷ میلیون تومان رسیده است.

در بین انواع گوشی‌ها نیز قیمت هواوی پی ۳۰ پرو نیز طی چند روز اخیر بر روی ۱۹ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان ثابت مانده است و قیمت گوشی وا ۵ ۲۰۱۹ هواوی نیز روی ۴ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان ثابت مانده است.

در بین گوشی‌های آیفون نیز این نوسانات قیمت دیده می‌شود به گونه‌ای که قییمت آیفون ۱۱ پرومکس از ۴۶ میلیون تومان در هفته گذشته هم اکنون به قیمت ۴۶ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان رسیده است گوشی آیفون ۱۱ درحالی که در هفته گذشته ۲۷ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قیمت داشته است امروز به قیمت ۲۸ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان رسیده است با این وجود آیفون ۷ پلاس از ۱۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان در هفته گذشته امروز به ۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.
 
کد مطلب : ۲۷۴۵۶۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين