۰

به روزرسانی EMUI 11 برای ۳۷ گوشی هواوی

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷
به روزرسانی EMUI 11 برای ۳۷ گوشی هواوی
به روزرسانی EMUI 11 برای ۳۷ گوشی هواوی

آی‌تی‌من- این لیست شامل ۳۷ مدل است و بعضی از مدل های زیرمجموعه هواوی هم در آن دیده می شوند. نسخه نهایی به روزرسانی EMUI 11 تا پایان دسامبر (ابتدای دی ماه) به مرور عرضه خواهد شد.

اما لیست گوشی های مجاز به دریافت EMUI 11 در مرحله اول به این شرح است:

Huawei Nova 7 5G
Huawei Nova 7 Pro 5G
Huawei Nova 6 
Huawei Nova 6 5G
Huawei P30
Huawei P30 Pro
Huawei MatePad 10.8

نسخه بتای EMUI 11 آخرین نسخه از رابط کاربری هواوی است. این شرکت در یک پست منتشر شده در شبکه اجتماعی Weibo مشخص کرده که در مجموع ۳۷ دستگاه مجاز به دریافت EMUI 11 beta خواهند بود. طبیعی است که گوشی های جدیدی مثل سری پرچمدار Huawei P40 و سری Huawei Mate 30 هم در این لیست حضور داشته باشند.

EMUI 11 روی سیستم عامل اندروید پیاده سازی شده و تجربه ای منحصر به فرد از این سیستم عامل را به کاربر ارایه می کند. هواوی برنامه های پیش فرض موجود روی گوشی را نیز در این آپدیت تا حدودی تغییر داده و به روز کرده است.  AOD یا سیستم صفحه نمایش همیشه روشن هواوی نیز به روزرسانی جدید دریافت کرده که ظاهری هنری تر به آن داده است. این قابلیت که فقط در گوشی های مجهز به صفحه نمایش OLED قابل اجرا است با کمترین میزان صرف انرژی، صفحه نمایشی جذاب و مطابق سلیقه شما را در هر لحظه نمایش خواهد داد.  قابلیت کاربردی استفاده از دو پنجره به صورت همزمان نیز امکان کار با دو برنامه را محیا می کند. امکان پیشرفته دیگر EMUI 11 قابلیت نشان دادن پنجره برنامه جدید به صورت شناور روی محیط کاری قبلی است که کاربر را از جابه جایی زیاد در بین برنامه های مختلف بی نیاز می کند. در هر بهروزرسانی امکانات بسیاری به رابط کاربری EMUI اضافه می شود که راحتی کار و سرعت عمل را برای کاربران به همراه خواهد داشت. اتفاقی که به صورت مستمر در هر شماره جدید از این رابط کاربری دیده شده است.
 
کد مطلب : ۲۷۴۷۰۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما