۰
از طریق نشست با فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی

وزیر ارتباطات به دنبال سرمایه‌گذار برای تولید موبایل است

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴
وزیر ارتباطات به دنبال سرمایه‌گذار برای تولید موبایل است
وزیر ارتباطات به دنبال سرمایه‌گذار برای تولید موبایل است

آی‌تی‌من-  محمدجواد آذری ‌جهرمی ‌درباره وضعیت تولید موبایل و لپ تاپ در داخل کشور، اظهارکرد: وظیفه وزارت ارتباطات تقویت اکوسیستم حمایت از صنعت تولید موبایل و لپ تاپ است که از محل وجوه اداره شده، ایجاد تسهیلات در واردات قطعات و تامین خط اعتباری برای تولید موبایل پیگیری‌های لازم در حال انجام است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بخشی از پروسه تولید موبایل در ایران وظیفه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، افزود: جلسات متعددی با حضور معاونان وزارت ارتباطات و وزارت صمت در این راستا برگزار شده و کارخانه‌هایی برای این منظور شکل گرفته است.

آذری‌جهرمی‌از برگزاری جلسه‌ای مشترک با اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی در هفته جاری با محوریت تولید موبایل در داخل کشور خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این جلسه جذب مشارکت این افراد برای تولید موبایل در داخل کشور است.

وی با بیان اینکه دولت نیز از طریق وزارت دفاع و توسط صاایران به موضوع تولید موبایل ایرانی ورود کرده است، اضافه کرد: علیرغم همه تلاش‌ها، واقعیت این است که ظرفیت تولیدی، متناسب با نیاز مردم نیست و ما باید تلاش خود در این حوزه را دوچندان کنیم که وزارتخانه‌های ارتباطات و صمت در حال پیگیری این موضوع هستند.
 
مرجع : خانه ملت
کد مطلب : ۲۷۵۱۳۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما