۰

چالش گروهی جدید Samsung Health

تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
چالش گروهی جدید
Samsung Health
چالش گروهی جدید Samsung Health

آی‌تی‌من- در روزهایی که ماندن طولانی مدت در خانه و مهمانی‌های سال نو روند رسیدن به تناسب اندام را برای شما دشوارتر کرده، اما برگشتن به روند عادی نباید چندان هم دشوار باشد. کاربران دستگاه‌های گلکسی از روز 12 ژانویه امکان خواهند داشت تا به راحتی و با استفاده از بخش Together در اپلیکیشن Samsung Health یک چالش ایجاد کرده و ببینند نهایتا چه کسی تعداد قدم‌ یا زمان بیشتری راه رفته است، یا چه کسی اولین نفر به تعداد قدم‌هایی معین خواهد رسید. وقتی چالش ایجاد شد، می‌توانید تا 10 نفر را دعوت کنید که به چالش شما ملحق شوند، حتی اگر آن افراد در آن زمان کاربر Samsung Health نباشند. 

به‌صورت متوسط کسانی که با استفاده از اپلیکیشن Samsung Health در یک چالش حضور پیدا می‌کنند، تا 22 درصد بیشتر از کاربران معمولی راه می‌روند. این آمار نشان می‌دهد که انگیزه و رقابت می‌تواند عاملی کلیدی در رسیدن به هدف‌تان در زمینه سلامتی باشد و به همین دلیل سامسونگ همواره قابلیت‌ها و توانمندی‌های جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کند تا در عین حفظ سلامتی، از فعالیت خود لذت ببرید. 

چالش گروهی جدیدترین مورد اضافه شده به قابلیت‌های اپلیکیشن Samsung Health است که با استفاده از بخش  Together در قسمت پایینی اپلیکیشن می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. قابلیت چالش جهانی یا Global Challenge  محبوب‌ترین نوع چالش هستند که به شما امکان می‌دهد تا وارد رقابت‌های ماهانه با همه کاربران Samsung Health در سراسر جهان شوید. سامسونگ همچنین امکان چالش فرد به فرد یا 1:1 را ایجاد کرد که به شما امکان می‌دهد یکی از دوستان یا اعضای خانواده را در رقابت بر سر تعداد قدم‌هایتان، دعوت کنید. حالا چالش «فرد به فرد» به چالش گروهی ارتقا پیدا کرده است به این معنی که می‌توانید هر تعداد از 1 تا 9 نفر از دوستان‌تان را برای شرکت در چالش گروهی دعوت کنید. همچنین می‌توانید چند چالش گروهی همزمان ایجاد کرده و با اعضای خانواده، دوستان و همکاران بصورت همزمان رقابت کنید. 

اپلیکیشن Samsung Health از زمان عرضه در سال 2012 تبدیل به پلتفرم فراگیری در حوزه سلامتی و تناسب اندام شده است که قابلیت‌های متعددی از تمرین‌های مجازی و ویدیوهای انگیزشی تا رهگیری الگوی خواب، ضربان قلب و فشار خون را شامل می‌شود. 
 
کد مطلب : ۲۷۵۳۰۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين