۰
در مراسم روز ملی صادرات

«توسن» به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
«توسن» به عنوان
 صادرکننده نمونه ملی انتخاب شد
«توسن» به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب شد

آی‌تی‌من-  این مراسم با حضور مسوولان ارشد اجرایی کشور ازجمله وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان او و صادرکنندگان نمونه و ممتاز، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

از میان 56 صادرکننده برتر، به یک شرکت مدال افتخار صادرات، به 8 شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به 47 شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد. از بین منتخبان، 10 شرکت در حوزه صادرات صنایع غذایی، 7 شرکت در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی و 39 شرکت در حوزه صادرات محصولات صنعتی و معدنی هستند.

از حوزه خدمات فناوری اطلاعات نیز شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن) به عنوان صادرکننده نمونه کشوری معرفی و قدردانی شد.  محمدرضا طلایی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران پیش‌تر گفته بود که اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران در کمیته انتخاب صادرکننده نمونه در اتاق بازرگانی ایران، نقش به سزایی در این انتخاب ایفا کرده و طلسم انتخاب صادرکنندگان نرم‌افزار و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان صادر کننده نمونه در مراسم روز ملی صادرات شکسته شد. طلایی ضمن تاکید بر ظرفیت بالای صنعت نرم‌افزار و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران برای ارزآوری و توسعه صادرات، این انتخاب را نویدبخش درک بهتر از نقش تولیدکنندگان نرم‌افزار و خدمات فناوری اطلاعات در جهش تولید و افزایش صادرات کشور توصیف کرد.
 
کد مطلب : ۲۷۵۳۳۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين