۰

جلسه مدیران ۴ شرکت فناوری با اتحادیه اروپا به تعویق افتاد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
جلسه مدیران ۴ شرکت فناوری با اتحادیه اروپا به تعویق افتاد
جلسه مدیران ۴ شرکت فناوری با اتحادیه اروپا به تعویق افتاد

آی‌تی‌من-  در اوایل ماه جاری میلادی پارلمان اتحادیه اروپا از مدیران ارشد اجرایی ۴ شرکت بزرگ فناوری خواست تا با شرکت در جلسه استماع دادرسی در بروکسل، در فرایند آماده سازی اطلاعات برای قوانین سختگیرانه پیشنهادی، به آنها کمک کند.

قانونگذاران آنتی تراست (ضدانحصار) اتحادیه اروپا از ۴ شرکت بزرگ فناوری خواسته‌اند تا فعالیت‌هایی با هدف تثبیت سلطه بر بازار و از میدان به در کردن رقبای کوچک را متوقف کنند و همزمان اقدامات بیشتری برای حذف محتوای مخرب و غیر قانونی در پلتفرم‌های شأن انجام دهند. در غیر این صورت شرکت‌های مذکور با جریمه‌های سنگینی روبه‌رو خواهند شد.

رویترز با اشاره به نامه‌ای رسمی‌می‌نویسد: کمیته امور اقتصادی پارلمان اتحادیه اروپا که دعوتنامه‌ها را ارسال کرده، آماده است تا تاریخ جلسه استماع را از یکم فوریه تغییر دهد و تاریخ‌های جدیدی را برای انجام این جلسه بررسی کند.

قانونگذاران اتحادیه اروپا اعلام کرده‌اند تاریخ دیگری در ماه فوریه یا مارس برای برگزاری این جلسه در نظر می‌گیرند. این درحالی است که به گفته منابع آگاه احتمال اندکی وجود دارد مدیران ارشد اجرایی شرکت‌های فناوری در این جلسه حضور یابند و ترجیح می‌دهند مدیران دیگری را به این جلسات بفرستند.
 
مرجع : مهر
کد مطلب : ۲۷۵۵۳۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين