۰

کسب جایگاه هفتم ثبت اختراع توسط هواوی

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
کسب جایگاه هفتم ثبت اختراع توسط هواوی
کسب جایگاه هفتم ثبت اختراع توسط هواوی

 آی‌تی‌من- شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه فناوری، همواره ایده‌های جدید خود را به عنوان یک حق اختراع ثبت می‌کنند و پس از تایید توسط مراکز مربوطه، طرح یا فناوری جدید موردنظر برای همیشه به نام شرکت ثبت‌کننده نمایش داده خواهد شد و امکان سوء استفاده یا ثبت جدید ایده برای شرکت ثالث وجود ندارد. 

امروزه تعداد حق ثبت اختراع در بازار ایالات متحده آمریکا به یک روش اصلی برای برندها به منظور نمایش فناوری و ایده‌های جدیدی که قصد دارند به مرحله تولید برسانند، تبدیل شده است.

به تازگی گزارش جدیدی از دفتر ثبت اختراعات USPTO منتشر شده که در آن، شرکت‌های مختلف را بر اساس تعداد حق ثبت اختراع در سال 2020 میلادی دسته‌بندی کرده است. شرکت هواوی در این لیست با 3178 حق ثبت اختراع جدید موفق به کسب جایگاه هفتم شده و جالب آن که آمار موردنظر در هر سال با 9 درصد افزایش همراه است. 

این طور که پیداست، هواوی قصد دارد مسیر رشد و شکوفایی خود را با قدرت بیشتری ادامه دهد و هیچ محدودیتی هم نمی‌تواند مانع دستیابی و تحقق اهدافی که ترسیم کرده است، شود. 

توجه داشته باشید که مایکروسافت با تمام آزادی‌های عمل خود در جایگاه بعد از هواوی قرار گرفته است.

اگر بخواهیم نگاه دقیق‌تری به شرایط هواوی و تعداد کل پتنت‌های ثبت شده آن در سطح جهان داشته باشیم، آمار مربوطه خیره‌کننده خواهد بود. شرکت هواوی موفق شده بود تا پایان سال 2019 میلادی و به صورت رسمی، بیشتر از 85 هزار پتنت را به ثبت برساند و جالب آن که بیشتر از 30 هزار آن موفق در بازار چین تایید شدند. 

برخی از آمارهای رسمی منتشرشده نشان می‌دهند هواوی فقط در نیمه نخست سال 2020 میلادی موفق به ثبت 2722 پتنت جدید در کشور چین شده است. بد نیست بدانید پتنت‌های هواوی در حوزه‌های مختلف همانند گوشی‌های هوشمند، خودروهای مبتنی بر هوش مصنوعی و سایر موارد توانسته‌اند به موفقیت‌های قابل توجهی دست پیدا کنند.

رشد و پیشرفت هواوی در حالی رقم خورده است که این شرکت، لحظه‌ای دست از تلاش خود برای خلق ایده‌های جدید و به عمل رساندن آن‌ها برنداشته است. هواوی بدون کوچک‌ترین مشکلی در حال توسعه زیرساخت‌ها و ثبت پتنت‌های جدید بوده که همین مساله نشان می‌دهد هواوی پشتوانه‌های بسیار خوبی دارد.
 
کد مطلب : ۲۷۵۶۷۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين