۰

برنامه‌های سومین رویداد گراف دی اعلام شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۸
برنامه‌های سومین رویداد گراف دی اعلام شد
برنامه‌های سومین رویداد گراف دی اعلام شد

آی‌تی‌من- سومین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری با عنوان «گراف دی» با  هدف بررسی تجربیات مسؤولیت اجتماعی در ایران و جهان، پنل روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی را دهم اسفندماه سال جاری با همکاری و میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
 
در همین زمینه سعید کریمی، دبیر رویداد گراف دی با بیان اینکه این رویداد، به منظور  کسب دانش و راهکارهای علمی برای ارتقای فعالیت‌های ارتباطی برگزار می‌شود، به تشریح برنامه‌های این رویداد پرداخت و گفت: در این رویداد که به صورت آنلاین و همچنین به صورت محدود به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، محمد مهدی مومن‌زاده، عضو هیات مدیره فولاد خوزستان به ایراد سخنرانی با موضوع بررسی سرمایه‌گذاری و تأمین مالی مسؤولانه می‌پردازد.
 
کریمی افزود: در بخش گفت‌وگو، محسن کریمی، مدیر روابط عمومی بانک خاورمیانه و بنده به عنوان دبیر رویداد گراف‌دی، چگونگی استفاده از دانش مسوولیت اجتماعی در جهت انتقال پیام را بررسی کرده و اهداف آن را به منظور انتقال تجربه و تعامل احصا می‌کنیم. در پنل روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی نیز، بهداد نامور، مدرس و مشاور ارتباطات، بازاریابی و برندسازی سخنرانی خواهد کرد.
 
دبیر رویداد گراف دی در خصوص شیوه‌های دسترسی به همایش آنلاین گفت: سومین رویداد گراف دی به‌صورت تعاملی برگزار خواهد شد و همزمان بر بستر آپارات گراف دی، اسکای روم و اینستاگرام گراف دی پخش خواهد شد.
 
گفتنی است، مخاطبان می‌توانند از طریق آپارات به آدرس www.aparat.com/graphday/live، اسکای روم به آدرس online.inif.ir/ch/grafday و اینستاگرام گراف دی به آدرس graf_day@ این رویداد را دنبال کنند و در مباحث مشارکت داشته باشند.
 


 
کد مطلب : ۲۷۵۷۴۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين