کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در نامه رییس اتاق ایران به رییس کل بانک مرکزی مطرح شد:

همه فعالان حوزه رمزارز به نشست کمیسیون فین‌تک نصر تهران دعوت شدند

نصر تهران , 17 اسفند 1399 ساعت 12:13

نشست کمیسیون فین‌تک برای بررسی مسائلی که اخیرا در زمینه بیت‌کوین و رمزارزها مطرح شده امروز (یکشنبه هفدهم اسفند ماه ) برگزار می‌شود.آی‌تی‌من- در این جلسه پیرامون مواردی که اخیرا در زمینه بیت‌کوین و رمزارزها در فضای عمومی ‌مطرح شده و این شائبه که برخی انحصارها در زمینه دارایی‌های دیجیتال در حال شکل‌گیری است، بحث و گفت‌وگو می‌شود.

برای بررسی موضوعات مطرح شده اخیر، کمیسیون فین‌تک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، اقدام به تشکیل جلسه هم‌فکری با فعالان کسب‌وکارهای مرتبط با بیت‌کوین و رمزارزها کرده است. به مرور و با تدوین خواسته‌های صنفی، این خواسته‌ها از طریق نهادهایی مانند مرکز ملی فضای مجازی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی‌ایران، شرکت شاپرک، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، قوه قضاییه، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی‌ پیگیری خواهد شد.

همه فعالان این حوزه می‌توانند به صورت آنلاین در جلسه حضور داشته باشند و در راستای اشتراک دیدگاه‌ها دغدغه‌های خود را بیان کنند.

علاقه‌مندان به حضور آنلاین در این جلسه دارند می‌توانند نام و مشخصات خود را به ایمیل دبیرخانه دبیرخانه سازمان به نشانی info@tehrannsr.org، ارسال و لینک ورود به نشست را دریافت کنند. این جلسه به صورت حضوری و آنلاین، امروز ساعت ۳ تا ۵ بعدازظهر در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران برگزار می‌شود.
 


کد مطلب: 275851

آدرس مطلب :
https://www.itmen.ir/news/275851/همه-فعالان-حوزه-رمزارز-نشست-کمیسیون-فین-تک-نصر-تهران-دعوت-شدند

ITMen
  https://www.itmen.ir