۰

مقابله فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵
مقابله فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن
مقابله فیس بوک با مخالفان تزریق واکسن

آی‌تی‌من-  تعداد زیادی عکس و تصویر در فیس بوک در دسترس است که در آنها تزریق واکسن اقدامی‌غلط و مشکل آفرین توصیف شده است. برخی کاربران فیس بوک از این تصاویر در قالب عکس نمایه استفاده می‌کنند که این امر به انتشار گسترده پیام‌های ضدواکسیناسیون در این شبکه اجتماعی کمک کرده است.

در بسیاری از این تصاویر ادعا شده که تزریق واکسن بر روی کارکرد سیستم ایمنی بدن تاثیر منفی می‌گذارد. در برخی از این تصاویر نیز جمله من به سیستم ایمنی بدنم و نه تزریق واکسن اطمینان دارم، درج شده است. با انتشار گزارش‌هایی در این زمینه در مطبوعات و رسانه‌های مختلف، سخنگوی فیس بوک نقض سیاست‌های این شبکه اجتماعی به دنبال انتشار تصاویر یادشده را تایید کرد و افزود که برای حذف این تصاویر تلاش خواهد شد.

علیرغم تلاش فراوان مقامات بهداشتی و سیاسی در آمریکا هنوز میلیون‌ها نفر در این کشور حاضر به تزریق واکسن کرونا نیستند و بیم دارند این کار به آنها آسیب بزند. این افراد به طور گسترده از شبکه‌های اجتماعی برای انتشار نظرات خود و تاثیرگذاری بر افکار عمومی‌استفاده می‌کنند و این نگرانی وجود دارد که افراد مذکور طرز فکر بخش قابل توجهی از مردم را نیز تغییر دهند.
 
مرجع : فارس
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۶۳۵۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين