۰

آمازون در انبارهای خود از روبات استفاده می‌کند

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲
آمازون در انبارهای خود از روبات استفاده می‌کند
آمازون در انبارهای خود از روبات استفاده می‌کند

آی‌تی‌من-  فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون موجب افزایش نرخ جراحت و آسیب دیدگی در میان کارگران آمازون شده که این مساله موجب اعتراض اتحادیه‌های کارگری و کارکنان آمازون شده است. 

این شرکت وعده داده که تا سال ۲۰۲۵ میزان سوانح و آسیب دیدگی‌های نیروی کار را تا ۲۵ درصد کاهش دهد و بدین منظور بیش از ۳۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های افزایش ایمنی محیط کار در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری کرده است.

دو روبات جدید شرکت آمازون ارنی و برت نام دارند و فعالیت‌ها و رفت و آمدهای آنها نیاز به تحرک فیزیکی کارگران انبارهای آمازون را کاهش می‌دهد. آمازون می‌گوید این روبات‌ها جایگزین نیروهای کار نمی‌شوند و در عوض به کارگران امکان می‌دهند تا تنها بر روی امور نیازمند به تفکر متمرکز شوند و احتمال مجروح شدن خود را به حداقل برسانند.

روبات ارنی برای جابه‌جا کردن و انتقال اقلام مختلف از قفسه‌ها و تحویل آنها به رانندگان برای رساندن به مقصد طراحی شده و استفاده از آن موجب صرفه‌جویی در زمان نیز می‌شود. روبات برت هم که هوشمندتر است، می‌تواند با دریافت فرامین به سمت مقصد در یک انبار حرکت کرده و کالایی را تحویل گرفته و منتقل کند. برت توانایی حمل اقلام سنگین‌تری را دارد. آمازون همچنین در حال طراحی دو روبات دیگر به نام‌های اسکوتر و کرمیت است.
 
مرجع : مهر
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۶۶۰۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين