۰

ال‌جی گوشی آیفون می‌فروشد!

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸
ال‌جی گوشی آیفون می‌فروشد!
ال‌جی گوشی آیفون می‌فروشد!

آی‌تی‌من- ال‌جی چندی پیش از بازار گوشی‌های هوشمند خداحافظی کرد و این یعنی، دیگر گوشی جدیدی به ویترین فروشگاه‌های این شرکت که تعدادشان در کشوره کره به ۴۰۰ باب می‌رسد، اضافه نمی‌شود. 

اما اخیرا این شرکت اعلام کرد که در کنار عرضه دیگر محصولات خود اعم از تلویزیون‌های هوشمند، گوشی‌های آیفون را نیز به فروش خواهد رساند.  اما این تصمیم به مذاق مدیران سامسونگ خوش نیامده و این شرکت کره‌ای با استناد به توافقی که در ماه مه سال ۲۰۱۸ حاصل شده، اقدام ال‌جی را در تناقضی آشکار با این قرارداد توصیف کرد.  براساس این توافق، شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ باید تنها محصولات خود را در فروشگاه‌هایشان به فروش رسانند. با این حال، ال‌جی نظر دیگری دارد و معتقد است که شرایط تغییر کرده و می‌توان این توافق را مورد بازنگری قرار داد.

براساس توافق سال ۲۰۱۸، اقدام ال‌جی در فروش گوشی‌های آیفون می‌تواند اثرات سوئی بر تولیدکنندگان خرُد گوشی‌های هوشمند بگذارد. فروشگاه‌های فیزیکی ال‌جی در کره‌جنوبی بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرند و این مساله، زنگ خطر را برای سامسونگ به صدا درآورده است. 

از طرفی دیگر، اپل در طی ماه‌های اخیر توانسته با عرضه گوشی آیفون ۱۲ که از فناوری 5G بهره می‌برد، حدود ۸/ ۲۹ درصد بازار را از آن خود کند و این تصمیم ال‌جی شاید بتواند بر میزان فروش و سهم این شرکت در بازار گوشی‌های هوشمند بیفزاید. 

به ادعای کارشناسان، همکاری میان ال‌جی و اپل می‌تواند فروش گوشی‌های گلکسی سامسونگ را تحت‌تاثیر قرار دهد و فرصتی  را برای اپل به‌‌منظور عرضه بیشتر محصولات خود در فروشگاه‌های Best Shop ال‌جی فراهم کند. 

طبق اطلاعات منتشر شده از توافق میان اپل و ال‌جی، گوشی‌های آیفون از ماه آگوست در ویترین فروشگاه‌های ال‌جی جای خواهند گرفت و تقریبا یک ماه بعد یعنی در ماه سپتامبر نیز مدل‌های جدید آیفون ۱۳ در این فروشگاه‌ها عرضه خواهند شد.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۶۷۲۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين