۰
وزیر ارتباطات در دیدار با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی:

کیفیت پیام‌رسا‎‌ن‌های داخلی در دو سه سال اخیر رشد قابل قبولی داشته است

تاریخ انتشار
شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲
کیفیت پیام‌رسا‎‌ن‌های داخلی در دو سه سال اخیر رشد قابل قبولی داشته است
کیفیت پیام‌رسا‎‌ن‌های داخلی در دو سه سال اخیر رشد قابل قبولی داشته است

آی‌تی‌من-  عیسی زارع‌پور، پنج‌شنبه گذشته در دیدار با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی گفت: پیام‌رسان‌ها با تمام فراز و نشیب‌های سال‌های گذشته خود را به نقطه مطلوبی رسانده‌ و توانایی‌های خود را باور کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در مسیر رشد پیام‌رسان‌ها چالش‌های جدی وجود داشته که یکی از مهم‌ترین آن چالش‌«خود ناباوری» است، گفت: تا وقتی‌که ویروس «خود ناباوری» وجود داشته باشد در هیچ حوزه و زمینه‌ای امکان پیشرفت و موفقیت وجود ندارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: برای رسیدن به نقطه مطلوب در پیام‌رسان‌های داخلی نخست باید کیفیت سرویس‌های داخلی ارتقا یابد و قابلیت رقابت با پیام رسان‌های خارجی را داشته باشد . وی افزود: پیام رسان‌های داخلی باید از مزیت‌های بومی‌استفاده کرده و سبد خدمات خود را محدود به پیام رسانی نکنند. تردید نکنید که اگر خدمات با کیفیتی ارائه شود مردم هم از پیام‌رسان‌های داخلی استقبال می‌کنند.

زارع‌پور با تأکید بر اینکه باید برای بازسازی اعتماد عمومی‌ به پیام‌رسان‌های داخلی تلاش کرد، گفت: در سال‌های گذشته برخی ضعف‌ها و نواقص، باعث ایجاد ذهنیت نادرست نسبت به پیام‌رسان‌های داخلی شد که حتی با رفع نواقص و ضعف‌های گذشته و رسیدن به استانداردهای مطلوب هنوز هم ذهنیت گذشته اصلاح نشده است و اصلاح این ذهنیت تنها با اطلاع‌رسانی و تبلیغات مناسب در عین‌ ارائه خدمات مطلوب به مردم میسر می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خاتمه درباره رضایت پیام‌رسان‌ها از حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در طول سالهای فعالیت آنها، گفت: خودمان را آماده کرده بودیم تا شنوای گلایه‌های مدیران پیام‌رسان‌ها باشیم اما با اظهار رضایت شما از حمایت‌های وزارت ارتباطات در سال‌های گذشته خشنود شدیم و امیدواریم این حمایت و همراهی با همکاری سایر دستگاه‌های مسوول بیش از پیش ادامه یابد و چالش‌های پیش روی پیام‌رسان‌ها به حداقل برسد.

پیش از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران پیام‌رسان‌های داخلی گزارشی از اقدامات، برنامه‌ها و چالش‌های پیش روی خود ارائه و از حمایت‌های وزارت ارتباطات در طول سال‌های گذشته قدردانی کردند.
 
کد مطلب : ۲۷۷۴۹۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين