۰

توافق مخابرات و رگولاتوری برای افزایش تعاملات

تاریخ انتشار
شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱
توافق مخابرات و رگولاتوری برای افزایش تعاملات
توافق مخابرات و رگولاتوری برای افزایش تعاملات

آی‌تی‌من- سلطانی در این دیدار که به همراه مدیران ارشد ستادی مخابرات  با رییس جدید و مدیران رگولاتوری انجام شد، گفت: شرکت مخابرات ایران همواره در چارچوب مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات فعالیت می‌کند.

سلطانی افزود: در مورد مباحث مربوط به عمده فروشی و همچنین تامین نیازهای زیرساختی اپراتورها تابع مصوبات ابلاغی سازمان تنظیم مقررات هستیم، به گونه ای که با تعاملات گسترده در چارچوب مصوبات بالادستی، برای بازار کنونی ICT کشور قابلیت گسترش تا چندین برابر را مشاهده می‌کنیم.

عباسی شاهکوه نیز در این دیدار با بیان نقش ویژه شرکت مخابرات ایران در بین اپراتورهای ارتباطی کشور گفت: حرکت مجموعه مخابرات در چارچوب مصوبات رگولاتوری و حمایت از شرکت‌های نوپا، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر افزایش سهم بازار ارتباطات، موجب تامین منافع دوسویه برای این شرکت‌ها و شرکت مخابرات ایران خواهد شد.

سلطانی و عباسی در این دیدار ابراز امیدواری کردند پتانسیل گسترده شرکت مخابرات در تامین ارتباطات ثابت و سیار و روحیه همکاری و هم افزایی حاکم در این شرکت، آغازگر فصلی نوین از همکاری‌های میان بخشی  سازمان تنظیم مقررات با شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور باشد.

 
مرجع : شرکت مخابرات
کد مطلب : ۲۷۷۶۰۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين