>> افتتاح اولین سایت 5G ایرانسل در دولت سیزدهم - ITMen
۰

افتتاح اولین سایت 5G ایرانسل در دولت سیزدهم

تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴
افتتاح اولین سایت 5G  ایرانسل در دولت سیزدهم
افتتاح اولین سایت 5G ایرانسل در دولت سیزدهم

آی‌تی‌من-  هشتمین سایت تجاری 5G اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در یک منطقۀ پرترافیک در شهر «اندیشه» واقع در غرب استان تهران، با هدف ارائۀ بهترین تجربۀ زندگی دیجیتال به مشترکان ایرانسل در این منطقه، راه‌اندازی شده است.

سایت 5G ایرانسل در شهر اندیشه، نخستین سایت ایرانسل است که روی فرکانس جدید ۲.۳ گیگاهرتز راه‌اندازی می‌شود. به جز فناوری 5G، فناوری‌های Massive MIMO و LTE Pro (برای اولین بار در ایران) نیز از طریق این سایت، به مشترکان ایرانسل ارایه می‌شوند.

این سایت، نخستین سایت نسل پنج تلفن‌همراه است که در دوران دولت سیزدهم و وزارت عیسی زارع‌پور، راه‌اندازی می‌شود و با بهره‌برداری از آن، ایرانسل همچنان رکورددار سرعت اینترنت و تعداد سایت 5G در ایران است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سخنان خود در این مراسم با بیان راه‌اندازی سایت 5G ایرانسل در شهر اندیشه، گفت: ما پیش از افتتاح این سایت، برای اطمینان بیشتر، یک تیم تحقیق را به محل سایت فرستاده و سرعت نسل پنج دریافتی از این سایت را بررسی کردیم. مردم ما شایسته سرعت چند گیگابیت بر ثانیه هستند که اگر دست به دست بدهیم، این مهم، شدنی است.
 
مرجع : ایرانسل
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۷۷۰۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين