۰

ایجاد مشکل در گلکسی S20 به دلیل باگ نرم‌افزاری

تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶
ایجاد مشکل در گلکسی S20 به دلیل باگ نرم‌افزاری
ایجاد مشکل در گلکسی S20 به دلیل باگ نرم‌افزاری

آی‌تی‌من- گزارش‌ها حاکی از آن است که این مشکل بلافاصله پس از نصب به‌روزرسانی نرم‌افزاری ایجاد شده است؛ در حالی‌که برخی دیگر اعلام کرده‌اند این خطوط باریک پس از پایان دوران گارانتی گوشی‌ها روی نمایشگرهای آنها ظاهر می‌شوند.

اگرچه این گزارش‌ها جدید است اما ظاهرا برخی از کاربران از سال گذشته نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردند.

برخی از کاربران پیشتر اقدام به تعمیر گوشی خود کرده‌اند اما ظاهرا دوباره با این مشکل روبه‌رو شده‌اند و از انجا که هزینه تعمیر نمایشگر بسیاری گران است و پس از گذشت مدتی گوشی از گارانتی خارج می‌شود قطعا این مشکل برای کاربران دردسرساز خواهد شد. بنابراین اگر سامسونگ بخواهد تقصیر را به گردن صاحبان دستگاه‌ها بیندازد و آسیب فیزیکی ناشی از سقوط را به‌عنوان علت مشکل اعلام کند؛ در این‌صورت کاربران می‌توانند به تعداد زیاد شکایات مشابه مطرح شده در انجمن‌ها اشاره کرده و نشان دهند که بروز این مشکل در دستگاه‌های گلکسی یک پدیده کاملا شایع بوده و این موضوع از تصادف یا بی‌احتیاطی مالکان دستگاه‌ها ناشی نشده است.

با این‌حال برخی کاربران سری گلکسی S20 نسبت به سایرین خوش‌شانس‌تر هستند. یکی از کاربران انجمن Reddit اعلام کرده که از عمر گوشی من هنوز بیش از 1 ماه نگذشته است؛ بنابراین دستگاه کماکان تحت پوشش گارانتی قرار داشت. من دستگاه معیوب خود را به فروشگاه خدمات سامسونگ برده و آنها اعلام کردند که به قطعه یدکی دسترسی ندارند؛ لذا کل هزینه پرداخت شده برای خریداری دستگاه را عودت خواهند داد. 

همچنین این فرد خطاب به کاربران سری گلکسی S20 در انجمن Reddit اعلام کرد که از نصب به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری روی دستگاه‌های گلکسی S20 خود خودداری کنند.

انجمن مشتریان سامسونگ مملو از شکایات مطرح شده از سوی کاربران سری گلکسی S20 است. تعدادی از کاربران این انجمن در خصوص نحوه بروز ناگهانی و بدون دلیل این مشکل برای نمایشگر گوشی خود توضیحاتی را ارائه داده‌اند. یکی از کاربران گلکسی S20 که در انجمن سامسونگ فعالیت می‌کند؛ اعلام کرد: هرگز تصور نمی‌کردم که چنین اتفاقی برای دستگاه من روی دهد؛ اما امروز هنگام تماشای محتوا در یوتیوب ناگهان خط عمودی سبزرنگی در قسمت میانی نمایشگر گوشی من ظاهر شد. این خط مدتی سفیدرنگ بود و پس از مدتی به رنگ سبز در آمد. اکنون مطمئن نیستم که با این گوشی معیوب مجهز به پردازنده پرحرارت اگزینوس 990 چه کنم. پیش از این حداقل نمایشگر هندست از کیفیت مطلوبی برخوردار بود؛ اما در حال حاضر این گوشی دیگر هیچ ارزشی ندارد. سامسونگ بایستی به این مشکل رسیدگی کند.
 
کد مطلب : ۲۷۸۶۴۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين