۰

حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲
حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022
حضور همراه اول در نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2022

آی‌تی‌من-  گروه همراه اول با محوریت «هوشمندسازی» در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با عنوان «کیتکس 2022» از 19 تا 22 اردیبهشت ماه 1401 حضور پیدا می‌کند. گروه همراه اول همسو با مقولات شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، فناوری‌های نوین مالی، بلاکچین و رمز ارزها، زیرساخت و امنیت و رسانه‌های دیجیتال در این رویداد بین المللی و در قالب چهار زون تخصصی حضور می‌یابد. علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه و بازدیدکنندگان آن می‌توانند با مراجعه به غرفه همراه اول در مرکز سالن اصلی کیتکس 2022، از آخرین دستاوردهای فناورانه اپراتور اول ارتباطی در چهار زون تخصصی «سرویس‌های دیجیتال»، «اقتصاد دیجیتالی»، «توریسم» و «هوشمندسازی» بازدید کنند.

نحوه حضور گروه همراه اول به شکل یکپارچه و با شعار «لمس جهان دیجیتال» است و ضمن ارایه ابتکارات فناورانه و دستاوردهای نخبگان بومی‌در راستای تحقق رویای دیجیتال، تکنولوژی‌های روزِ بومی‌شده جهانی نظیر «پردازش در لبه MEC»، «شهر هوشمند»، «حمل و نقل هوشمند»، «پیکربندی خودکار هوشمند» و «POC» را نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

با توجه به اینکه مأموریت همراه اول «تحقق رویای دیجیتال»، چشم انداز آن « تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارایه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال» و ارزش‌های آن برای دستیابی به این اهداف در قالب سه مفهوم «حامی، چابک و توانمندساز» است، نحوه حضور آن در کیتکس 2022 نیز براساس همین ارزش‌هاست.

بنابراین همراه اول به عنوان رکورددار بالاترین سرعت اینترنت در کشور و پیشرو در حوزه دیجیتالی سازی، مشارکت فعالی در برگزاری رویدادهای جانبی اعم از سمینارها و کارگاه‌های تخصصی همسو با مقولات در نظر گرفته شده برای برگزاری این نمایشگاه دارد.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه و دستاوردهای همراه اول در بخش‌های «فنی و شبکه»، «تحقیق و توسعه»، «فناوری اطلاعات»، «فروش» و استارتاپ‌ها و‌هاب‌های همکار با شرکت «حرکت اول» می‌توانند از ساعت 17 تا 22 به مرکز دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی کیش مراجعه کنند.
 
مرجع : شرکت ارتباطات سیار
کد مطلب : ۲۷۸۷۶۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين