۰

معامله رمزارز با درهم برای سرمایه‌گذاران اماراتی ممکن می‌شود

تاریخ انتشار
دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳
معامله رمزارز با درهم برای سرمایه‌گذاران اماراتی ممکن می‌شود
معامله رمزارز با درهم برای سرمایه‌گذاران اماراتی ممکن می‌شود

آی‌تی‌من- کراکن، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتالجهان، با بانک ملی راس‌الخیمه امارات متحده عربی وارد همکاری شد تا به سرمایه‌گذاران این کشور امکان داد و ستد دارایی‌های مجازی با درهم را از طریق حساب‌های بانکی محلیخود ارائه کند.

کراکن و بانک راس‌الخیمه روز دوشنبه اعلام کردند که سرمایهگذاران ارزهای دیجیتال در امارات در حال حاضر مجبورند از بانک‌ها یا سایر ارائه دهندگان خدمات مالی در خارج از اینکشور برای تامین مالی معاملات خود استفاده کنند، که اغلب متحمل نرخ تبدیل ارز و کارمزد بالا و مدت زمان طولانی تر می‌شوند و این امر دارایی آنها را مشمول قوانین کشورهایخارجی می‌کند.

بنجامین آمپن، مدیر عامل کراکن منا، گفت: سرمایه‌گذاران در امارات به زودی می‌توانند مستقیماً در بازار ارزهای دیجیتالسرمایه‌گذاری کنند.

وی گفت: راه حل ما ایمن تر و کارآمدتر است و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد. در کنار شرکای خود در بانک ملی راس‌الخیمه و تحت نظارت پیشگام بازار جهانی ابوظبی [ADGM]، ما در شرف تحقق چشم انداز خود از تجارت ارزهای رمزنگاری شده با درهم در امارات هستیم.

مرکز مالی ADGM اولین چارچوب جامع نظارتی داراییمجازی در جهان را در سال 2018 معرفی کرد. از آن زمان تاکنون تعدادی از شرکت‌های بزرگ که با ارزهای رمزنگاری شده سروکار دارند را برای ایجاد پایگاه در منطقه آزاد مالی تحت نظارت خود جذب کرده است.

در ماه آوریل، کراکن مجوز نظارتی را از ADGM برایفعالیت در ابوظبی دریافت کرد، در حالی که بایننس،بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، مجوز اصولی برایفعالیت به عنوان یک واسطه معامله در دارایی‌های مجازی در پایتخت را دریافت کرد.

در ماه مارس، یک نظرسنجی جهانی توسط شرکت تحقیقاتبازار YouGov نشان داد که 67 درصد از ساکنان امارات متحده عربی علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در پنج سال آینده هستند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : ۲۷۹۳۵۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين