۰

حضور شاتل موبایل در چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱
حضور شاتل موبایل در چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
حضور شاتل موبایل در چهاردهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

آی‌تی‌من-  در این نمایشگاه که از ۲ مردادماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و به مدت ۴ روز ادامه دارد، شاتل موبایل در سالن ۹-۸ با معرفی جدیدترین راهکارهای سازمانی خود میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. 

یکی از راهکارهای این اپراتور که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این راهکار امکانات تجاری جذابی از جمله تبدیل نام شبکه به نام برند بدون نیاز به زیرساخت فنی و شبکه، اپلیکیشن و پنل‌های اختصاصی مدیریت حساب سیم‌کارت، امکان تخصیص بسته‌های سازمانیِ شخصی‌سازی شده به سطوح مختلف کارکنان و تجهیزات و بسیاری خدمات دیگر در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار می‌دهد و در مدیریت هزینه‌های ارتباطی آن‌ها بسیار مؤثر خواهد بود.

یکی دیگر از راهکارهایی که صاحبان کسب و کار در این نمایشگاه می‌توانند با آن آشنا شوند سرویس APN-VPN شاتل موبایل است که به عنوان تنها راهکار سازمانی همگرای خدمات ثابت و سیار امکان ارتباط درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت را از یک بستر امن فراهم می‌کند.

از سایر راهکارهای سازمانی این اپراتور می‌توان به «سیم‌کارت هوشمند با IP استاتیک» که به سازمان‌ها، شرکت‌ها، کسب و کارها و تمامی‌اشخاص حقیقی این امکان را می‌دهد تا شناسه منحصر به فرد، معتبر و دائمی ‌خود را در اینترنت داشته باشند و همچنین فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدیدترین تکنولوژی احراز هویت از طریق سیم کارت، که برای اولین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است اشاره کرد. 

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۵ مرداد ماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در غرفه ۳۴ سالن ۹-۸ در محل دائمی‌نمایشگاه‌های بین المللی تهران از نزدیک با دیگر خدمات این اپراتور تلفن همراه آشنا شوند و یا برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت شاتل موبایل به  آدرس www.shatelmobile.ir  مراجعه کنند.
 
کد مطلب : ۲۷۹۳۶۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين