۰

بایدن: توییتر دروغ پراکنی می‌کند

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹
بایدن: توییتر دروغ پراکنی می‌کند
بایدن: توییتر دروغ پراکنی می‌کند

آی‌تی‌من- جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا گفت: توییتر که مدتی است توسط ایلان ماسک خریداری شده، به نشر اکاذیب در جهان مشغول است.

گرچه توییتر نیمی‌از کارمندان خودش را دیروز اخراج کرده اما اعلام کرد که میزان اخراجی‌ها در تیم جلوگیری از انتشار محتوای نادرست، کمتر بوده است. با این حال تبلیغ کنندگان هم با نگرانی درباره نحوه مدیریت محتوا در این پلتفرم، از فرستادن آگهی در این شبکه اجتماعی صرف نظر می‌کنند.

بایدن در یک گردهمایی گفت: ما نگران چه چیزی هستیم؟ ماسک پلتفرمی‌را خریداری کرده که در سراسر جهان دروغ منتشر می‌کند و دیگر ناظری بر این اخبار وجود ندارد؛ چگونه از بچه‌ها انتظار داشته باشیم که بفهمند در خطر چه چیزی هستند؟

مالک توییتر وعده داده آزادی بیان را به این شبکه اجتماعی برمی‌گرداند و مانع از افول این پلتفرم می‌شود. با این حال برخی از تبلیغ دهندگان مطرح و بزرگ ماه‌هاست که نگران خرید توییتر توسط ایلان ماسک هستند. پیش از این دو منبع آگاه به رویترز گفته بودند ماسک از مدیران این شرکت خواسته تا سالانه یک میلیارد دلار در هزینه‌های زیرساختی، صرفه جویی کنند. مالک توییتر تاکنون در جریان تعدیل نیرو در این شرکت،‌ مدیرعامل و مدیران ارشد مالی و حقوقی را برکنار کرده و برخی مدیران دیگر در بخش‌های آگهی، بازاریابی و منابع انسانی نیز به اختیار خود از این شرکت رفته‌اند.

 
مرجع : فارس
کد مطلب : ۲۸۰۱۳۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما