۱
۰
براساس الگوی مصرف مشترکان طراحی شد

ارایه بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول

تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷
ارایه بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول
ارایه بسته‌های پرتخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول

آی‌تی‌من- همراه اول در سردترین فصل سال برای همراهی بیشتر با مشترکان خود و گرمابخشی به فضای ارتباطی آنان اقدام به اجرای پویش «اینترنت همراهی» و «مکالمه همراهی» با تخفیف های ویژه و مختص هر مشترک کرده است.

در طرح اینترنت همراهی به تمامی‌مشترکان دائمی‌و اعتباری همراه اول، بسته های اینترنت ویژه و مقرون به صرفه با بهره گیری از هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک، پیشنهاد می‌شود که با خرید و استفاده از آنها می‌توان تا 40 درصد هزینه های اینترنت را نسبت به استفاده از بسته های عادی کاهش داد.

طرح مکالمه همراهی هم که برای تماس درون شبکه (همراه اول به همراه اول – همراه اول به تلفن ثابت) در نظر گرفته شده است، بسته های مکالمه بسیار مقرون به صرفه را باز هم برگرفته از هوش مصنوعی و براساس الگوی مصرف هر مشترک همراه اول، پیشنهاد می‌دهد که با توجه به اختصاصی بودن برای هر مشترک، می‌تواند تا 90 درصد هزینه های مکالمه را کاهش دهد.

برای بهره مندی از این بسته های مقرون به صرفه و مشارکت در پویش جاری، مشترکان همراه اولی که علاقه مند به استفاده از «اینترنت همراهی» هستند کافی است کددستوری «ستاره 1000 ستاره 211 مربع» را شماره گیری کرده تا بسته یا بسته های پیشنهادی مختص خودشان را مشاهده کنند.

به همین طریق برای بهره مندی از بسته های مقرون به صرفه «مکالمه همراهی» کافی است کددستوری «ستاره 1000 ستاره 10 مربع» شماره گیری شود تا بسته یا بسته های پیشنهادی ویژه هر مشترک نمایش داده شود.

لازم به ذکر است، بسته های اینترنت و مکالمه همراهی که در واقع «بهترین بسته های پیشنهادی» به مشترکان همراه اول است، محدودیتی در استفاده ندارند و می‌توان در صورت پایان حجم بسته، بسته جدیدی را بنا به الگوی مصرف، در همان ماه خریداری و استفاده کرد.
 
مرجع : شرکت ارتباطات سیار
کد مطلب : ۲۸۰۵۴۲
نظرات شما
Iran, Islamic Republic of
حوب
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين