۰
با مشارکت همراه اول

نمایشگاه تراکنش ایران آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹
نمایشگاه تراکنش ایران آغاز به کار کرد
نمایشگاه تراکنش ایران آغاز به کار کرد

آی‌تی‌من- هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران از دیروز دوشنبه 26 دی 1401، به مدت سه روز در مرکز آفرینش‌های کانون و هتل لاله با مشارکت و حمایت همراه اول کسب و کار و با محوریت اقتصاد دیجیتالی - کسب و کار دانش بنیان آغاز به کار کرد.

در این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی، «کیف پول فراگیر همراه اول» و «اوانو» که در آینده ای نزدیک خدمات مالی اش را بر بستر بلاکچین عرضه خواهد کرد در برابر جوانان و نوآوران، فعالان بخش خصوصی، مدیران سازمان‌ها و دستگاه‌ها، ارائه دهندگان محصولات و خدمات در حوزه فناوری‌های مالی که تشکیل دهنده اضلاع و ابعاد این اکوسیستم هستند، ارائه می‌شود.

اپلیکیشن اوانو با محوریت ارائه خدمات پرداخت‌های خرد و بیرون شبکه پرداخت توسط شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند توسعه و تجاری سازی شده است.
این اپ با درک نیازهای جامعه به خدمات مالی بانکی در تلاش بوده با ایجاد نقاط تمایز و ارائه سطح خدمت عالی رضایت حداکثری کاربران خود را جلب کند؛ لذا بر همین اساس روز به روز همکاری خود با بانک‌های فعال در کشور را توسعه داده و هم اکنون بخش قابل توجهی از بانک‌های کشور با این اپلیکیشن همکاری می‌کنند.

خدمات مالی و بانکی اوانو در حوزه‌های متعددی از جمله «روش‌های پرداخت متنوع»، «خرید اعتباری»، «اتصال به حساب بانکی»، «کارت به کارت»، «دریافت موجودی» و «پرداخت انواع قبض» تعریف شده و علاوه بر توسعه روزانه این خدمات، چشم انداز اوانو، تبدیل شدن به نخستین یونیکورن ایرانی در حوزه فینتک است.

لازم به ذکر است، ضمن اینکه همراه اول کسب و کار فرصت تعامل سه نسل جوانان، مدیران میانی و پیشکسوتان را غنیمت شمرده و علاوه بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی با موضوعات «اپراتور خدمات بانکی» روز سه شنبه 27 دی در ساعت 12:40 و «معرفی راهکارهای جامع سازمانی» روز چهارشنبه 28 دی در ساعت 9:40، اقدام به طراحی نشست و میزگرد «مکانیزم‌های اعتباردهی در BNPL» برای روز سوم (28 دی) این رویداد کرده که مصطفی درجزی، مدیرعامل و امین‌هاشمی، معاون محصول شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند همراه اول از ساعت 11:30 تا 13 در کنار سایر اعضاء در آن حضور خواهند داشت.
 
مرجع : همراه اول
کد مطلب : ۲۸۰۶۱۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما