۲
۰

عیدی اول نوروز 1402 با بسته‌های عیدانه همراه اول

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴
عیدی اول نوروز 1402 با بسته‌های عیدانه همراه اول
عیدی اول نوروز 1402 با بسته‌های عیدانه همراه اول
 
آی‌تی‌من- این بسته‌های ویژه عیدانه در دو گروه «خدمات زندگی دیجیتال» مختص استفاده از کسب و کارهای دیجیتال و «بسته و اعتبار» شامل اعتبار داخل شبکه و بسته‌های اینترنت طراحی شده که فعال‌سازی آنها تنها از طریق اپلیکیشن همراه من امکانپذیر است.
 
مشترکان همراه اول می‌توانند با ورود به اپلیکیشن همراه من که ارائه دهنده خدمات غیرحضوری همراه اول است، از قسمت طرح های تشویقی، گزینه «عیدی 1402» را انتخاب کنند.
 
در این قسمت دو گردونه مجزای «بسته و اعتبار» و «خدمات زندگی دیجیتال» وجود دارد که با انتخاب مشترک، یکی از آنها شروع به چرخیدن می‌کند و در نهایت به صورت تصادفی، یکی از هدایا برای مشترک فعال و نمایش داده می‌شود.
 
گردونه «خدمات زندگی دیجیتال» شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف دیجیتال مانند اکالا، دیجیکالا، نماوا، آچاره، جاجیگا، فلای تودی و... می‌شود.
 
گردونه «بسته و اعتبار» نیز شامل بسته‌های متنوع نظیر «اعتبار داخل شبکه همراه اول از 10 تا 100 هزار تومان» و همچنین بسته‌های «یک ساعته، 2 ساعته و 2 روز مکالمه نامحدود داخل شبکه» می‌شود. در این بخش بسته های اینترنتی متنوعی نظیر «1 گیگ، 2 گیگ و نامحدود 2 روزه» نیز گنجانده شده است.
 
بنابراین تمامی مشترکان همراه اول در این طرح ضمن سنجش میزان شانس خود، از هدایای نوروزی همراه اول با عنوان «عیدی اول» نیز بهره‌مند می‌شوند.
 
همراه اول مهلت فعال‌سازی بسته‌های عیدانه را تا عید سعید فطر اعلام کرده است.
 

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۸۰۹۷۵
نظرات شما
Iran, Islamic Republic of
خوب
محسن
Iran, Islamic Republic of
خوب
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين