۰

بررسی جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل در اینوتکس 2023

تاریخ انتشار
شنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۵
بررسی جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل در اینوتکس 2023
بررسی جهانِ پس از هوش مصنوعی و بحران حذف مشاغل در اینوتکس 2023

آی‌تی‌من- در رویداد دو روزه ایستگاه آینده که برای سومین سال متوالی در نمایشگاه اینوتکس با حضور حدود ۴۰ متخصص در حوزه‌های مختلف دانش و فناوری، پیامدهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی برگزار می‌شود، آینده متأثر از فناوری‌های جدید مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گسترش فناوری‌های دیجیتال، بازسازی جهان فیزیکی با فناوری‌های نو، تغییرات فناورانه در بدن و ذهن انسان و اثرات فناورانه در یکپارچه شدن محیط‌ زیست، محورهایی است که در قالب سخنرانی و پنل توسط کارشناسان و آینده‌پژوهانی از ایران و جهان به آنها پرداخته خواهد شد.

همچنین نمایش فیلم‌های مستند با موضوعات اشاره شده نیز در برنامه‌های این رویداد قرار دارد. ایستگاه آینده امسال از دریچه دو عنوان اصلی هوش مصنوعی و زندگی دیجیتال به آینده نگاه کرده و از این طریق به دگرگونی شرکت‌ها و زندگی‌ها می‌پردازد.

در روز اول با مرور فناوری‌هایی مانند بلاکچین و واقعیت افزوده به شکل گیری زندگی‌های مجازی پرداخته شده و گذری به اقتصاد این حوزه و قیاس میزان گردش مالی فضای مجازی و حقیقی پرداخته می‌شود.

در روز دوم نیز به چالش‌هایی که هوش مصنوعی از طریق دگرگونی دنیا و حذف شغل‌های فعلی، از جمله برنامه نویسان ایجاد می‌کند، پرداخته می‌شود.
 
کد مطلب : ۲۸۱۰۰۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما