۰
موفق در توسعه‌ی کسب‌وکار، رشد و سودآوری

مجمع عمومی سالانه همکاران سیستم برگزار شد

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴
مجمع عمومی سالانه همکاران سیستم برگزار شد

رشد کسبوکار همکاران سیستم در سال 97
فریدفولادی، مدیرعامل جدید همکاران سیستم در جمع سهام‌داران به بیان عملکرد سال گذشته‌ی شرکت از نگاه آمار و ارقام پرداخت.

او  با تشریح عملکرد موفق همکاران سیستم در شرایط اقتصادی سال 97 به افزوده شدن بیش از 6000 مشتری و ارتقا 30 رتبه در جمع 500  شرکت برتر کشور اشاره کرد و افزود: «همکاران سیستم همراه و شریک تجاری کسب‌وکارهاست و همواره با عرضه‌ی راهکارهای خود در پایداری و توسعه‌ی صنایع کلیدی کشور سهیم بوده است».
فولادی گفت: «در شرایط دشوار اقتصادی نیز راهکارهای ما به بهینه‌تر شدن عملکرد کسب‌وکارها کمک می‌کنند» .او در ادامه با اشاره به رشد 10درصدی سهم بازار همکاران سیستم در صنعت پتروشیمی و شرکت‌های برتر کشور، اعلام کرد تعداد مشتریان همکاران سیستم از مرز 52000 مشتری گذشته است. 

فولادی هم‌چنین به رشد 90درصدی اجرای پروژه‌های بزرگ اشاره کرد و آن را مزیت رقابتی همکاران سیستم دانست.

فرید فولادی، مدیرعامل همکاران سیستم: استراتژی شرکت توسعه فراگیر «راهکاران ابری» تا سال ۱۴۰۰ است. 


به‌گفته‌ی او سال گذشته همکاران سیستم یکی از بهترین سال‌های خود را از نظر توسعه کسب‌وکار، رشد و سودآوری رقم زده است. فرید فولادی دلایل این موفقیت را تصمیمات درست هیئت‌مدیره، تلاش جمعی همکارانی‌ها و استقبال بازار عنوان کرد.
 
 
اعلام دستاوردهای سال ۱۳۹۷:
• پیوستن بیش از ۶۰۰۰ مشتری جدید به همکاران سیستم
• ارتقا ۳۰ رتبه همکاران سیستم در جدول ۵۰۰ شرکت برتر ایران
• رشد ۹۰ درصدی در اجرای پروژه‌های بزرگ کشور
• رشد ۱۰ درصدی سهم بازار در صنعت پتروشیمی
  
پیشگامی در عرضهی راهکارهای سازمانی ERP  بر بستر ابر
مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به رشد 7 برابری فروش «راهکاران ابری»؛ ERP  بر بستر رایانش ابری همکاران سیستم اشاره کرد و افزود: «با عرضه‌ی راهکاران ابری توانسته‌ایم میزان پاسخ‌گویی به نیازهای کسب‌وکارهای متوسط را افزایش دهیم. شرکت‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از راهکاران ابری هزینه‌های استفاده و نگهداشت نرم‌افزار را کاهش دهند، هم‌زمان یک سبدمحصولی کارآمد را دراختیار بگیرند و در هر زمان و هر مکان به اطلاعات موردنیازشان دسترسی داشته باشند».

به گفته فولادی تمرکز و استراتژی اصلی شرکت توسعه‌ی فراگیر راهکاران ابری برای همه‌ی صنایع تا سال 1400 است.
 
فرایار راهکاران، ابزاری قدرتمند برای توسعهی بازار
فولادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش سهم‌ ابزار مدیریت فرایندهای کسب‌وکار؛ «فرایار راهکاران» و فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش پرداخت.

او گفت با اشاره به اینکه به کمک فرایار امکان متناسب‌‌سازی ERP راهکاران بر اساس فر‌ایندهای دلخواه شرکت‌ها و مطابق با الگوهای صنعت آن‌ها امکان‌پذیر است، از آماده‌سازی فرایندها و زیرساخت محصولی و بستری برای عرضه‌ی محصولات تولیدشده و نیز توسعه‌ی سیستم‌ها توسط شرکای تجاری در سال 97 خبر داد.

وی افزود: «درنظر داریم شبکه‌ی‌ فعالی از شرکای تجاری برای توسعه محصول ایجاد کنیم و با استفاده از بازوی شبکه‌ی بیرونی در کنار تولید داخلی، ظرفیت و سرعت پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان را افزایش دهیم».
 
گسترش فعالیت در بازارهای تخصصی
مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه روند روبه‌رشد صنعت خرده‌فروشی و اهمیت آن در کشور را تشریح کرد و پتانسیل‌های این بازار را برای همکاران سیستم برشمرد. فولادی گفت: «راهکار خرده‌فروشی راهکاران همکاران سیستم که براساس شناخت دقیق نیازهای این صنعت عرضه شده است، به خوبی نیازها و فرایندهای کسب‌وکارهای فعال در این بخش از بازار را پوشش می‌دهد».
 
وی با اشاره به افزایش سهم بازار شرکت در صنعت پخش و اهمیت استراتژیک آن برای همکاران سیستم گفت: «در سال گذشته موفق شدیم نیازهای شرکت‌های بزرگ صنعت پخش را پوشش دهیم. در سال جاری هم برای شرکت‌های دارویی راهکار خاص عرضه می‌کنیم».

فرید فولادی هم‌چنین به ضرورت ایجاد تمرکز در دستگاه‌های دولتی در بخش فناوری اطلاعات و نیاز به راهکارهای نرم‌افزاری هم‌سو با این رویکرد اشاره کرد و از عرضه‌ی راهکاری برای مدیریت متمرکز سازمان‌های دولتی در ابعاد ملی خبر داد.
 
در بخش پرسش‌وپاسخ مجمع عمومی همکاران سیستم  نیز پرسش‌های دقیقی از سوی سهام‌داران مطرح شد که بیان‌گر علاقه‌مندی و شناخت کامل آنان نسبت به کسب‌وکار همکاران سیستم است.

در این جلسه که با حضور ۱۴۶ نفر سهامدار با مالکیت ۸۸ درصدی سهام شرکت، نمایندگان سازمان بورس و موسسه حسابرسی نوین‌نگرمانا برگزار شد، پیشنهاد هیئت‌مدیره مبنی بر توزیع 600 ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید که از تاریخ 23 خرداد قابل دریافت است.

 
کد مطلب : ۲۷۲۱۲۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين