درباره ما

آی‌تی‌من یکی از باسابقه‌ترین وب‌سایت‌های خبری تحلیلی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است. این وب‌سایت در سال 1385 راه‌اندازی شده و در طول 13 سال عمدتا به بازنشر محتوای روزنامه فناوران اطلاعات پرداخته است.

اما از نیمه دوم سال 1397، وب‌سایت آی‌تی‌من از روزنامه فناوران اطلاعات مستقل شد و از آن پس به عنوان یک وب سایت خبری و تحلیلی مستقل در حوزه فاوا فعالیت می‌کند. 

این وب‌سایت با اتکا به تیمی زبده از خبرنگاران و تحلیل‌گران حوزه فاوا، در تلاش است تا با نگاهی نو به این حوزه تاثیرگذار در خدمت مخاطبان خود باشد.

آی‌تی‌من در مدت کوتاهی که به عنوان یک سایت مستقل فعالیت کرده، رشدی سریع داشته و هم اکنون بیش از 220‌هزار بازدید ماهانه دارد. آی‌تی‌من در تلگرام، آپارات و توییتر نیز فعال است و بازدیدکنندگان پرشماری دارد. 

لازم به ذکر است که مخاطبان این وب‌سایت خبری عمدتا قشر دانشگاهی و مدیران و افراد موثر حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارها و صنایع مختلف هستند.
 
تحریریه آی‌تی‌من
آی‌تی‌من به تیم زبده فناوران اطلاعات متکی است که عمدتا روزنامه‌نگاران باسابقه و شناخته شده حوزه فاوا هستند و در آینده با همکاری تعداد دیگری از خبرنگاران و نویسندگان شناخته شده و توانمند، این تیم تقویت شده و توسعه خواهد یافت.

ایمان بیک- سردبیر
مهسا سیما- مدیر سایت
فرزانه درخشان- مدیر بازرگانی
علی شمیرانی- دبیر تحریریه
ساحره چمنی- دبیر بخش موبایل
فخری زارع- دبیر بخش کسب و کار