۰

تلویزیون فریم سامسونگ، قاب برترین آثار هنری جهان شد

تاریخ انتشار
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸
تلویزیون فریم سامسونگ، قاب برترین آثار هنری جهان شد

آیتی‌من - کاربران تلویزیون های فریم سامسونگ از این پس می توانند شاهکارهای هنری موجود در موزه اوفیزی ایتالیا، موزه تی پاپا تونگاروا در نیوزلند و موزه ون گوک در هلند را بصورت مستقیم از خانه خود مشاهده کنند. هدف سامسونگ از همکاری با موزه ها و گالری‎های هنری، توسعه پلتفرم هنری خود به نام Art Store و تحول در روش استفاده و لذت بیشتر کاربران از تلویزیون های خود در خانه است. 

پلتفرم هنری سامسونگ (Art Store) در حال حاضر بیش از هزار اثر هنری و عکس‎های برتر را در خود جای داده و با اجرایی شدن همکاری با این سه موزه، ۶۲ شاهکار هنری دیگر نیز به این گنجینه اضافه خواهد شد. 

سری فریم سامسونگ روش های نوآورانه‎ای را برای مرتب‎سازی و نمایش آثار هنری، مثلا بر اساس رنگ، ترکیب‎بندی و غیره در اختیار کاربران قرار می‎دهد. این تلویزیون همچنین می‎تواند اطلاعات متنوعی درباره آثار هنری عرضه و در شناخت هنرمندان و آثارشان به شما کمک کند. به این ترتیب می‎توانید لیستی از آثار هنری مورد علاقه خودتان ایجاد کنید که مانند یک لیست موسیقی‎های موردعلاقه‎تان با فواصلی از ۱۰ دقیقه تا یک هفته کامل، روی قاب تلویزیون فریم در خانه‎تان نمایش داده شوند.

برای واقعی‎تر شدن این قاب‎های هنری، حسگرهای نور اطراف تلویزیون بصورت خودکار نور تصویر را متناسب با نور محیط تغییر می‎دهند. برای صرفه‎جویی در مصرف انرژی، سری فریم سامسونگ مجهز به حسگرهای حرکتی شده است که وقتی هیچکس در اتاق نباشد، بصورت خودکار تلویزیون را خاموش می کنند. 

تلویزیون های سری فریم سامسونگ دارای قابلیت نصب دیواری بدون فاصله هستند به این معنی که می توانید این تلویزیون را همانند یک قاب عکس یا ساعت دیواری مماس با دیوار و برروی آن نصب کنید.

اتصال نامریی One Invisible سامسونگ نیز جریان برق و ارتباط دستگاه‎های دیگر با تلویزیون را فراهم کرده و اطراف آن را کاملا خلوت می‎کند.

به این ترتیب فریم کاملا شبیه یک قاب هنری به نظر می‎آید. سری فریم سامسونگ در اندازه‎های 43 تا 65 اینچ عرضه شده است.
 
کد مطلب : ۲۷۰۸۵۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما