۰

آشنایی با حالت ورزشی تلویزیون‎های سامسونگ

تاریخ انتشار
شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
آشنایی با حالت ورزشی تلویزیون‎های سامسونگ

آیتی‌من - حالت ورزشی در تلویزیون‏ های هوشمند سامسونگ مانند یک فوتبال‏دوست واقعی مسابقه را دنبال کرده و صحنه‏ های گل را بصورت خودکار روی USB یا حافظه جانبی متصل به تلویزیون برای شما ذخیره و دوباره پخش می‏کند تا از هیجان بازی عقب نمانید. 

برای استفاده از این قابلیت باید روی ریموت کنترل دکمه ای که تصویر توپ روی آن حک شده را فشار دهید. با فعال سازی حالت ورزشی پیشرفته در صورت به ثمر رسیدن گل، ثانیه هایی قبل و بعد از به ثمر رسیدن گل بر روی حافظه جانبی که به تلویزیون متصل کرده اید به صورت خودکار ذخیره می شود.

البته به غیر از قابلیت تشخیص و ذخیره خودکار گل، حالت ورزشی ساده روی تلویزیون های معمولی و غیرهوشمند سامسونگ نیز وجود دارد. با فعال شدن حالت ورزشی تلویزیون شما بصورت هوشمند کیفیت رنگ ‏ها و تصویر و همینطور شدت و وضوح صدا را به صورتی بهینه‎سازی می‏کند که شما خودتان را در ردیف اول صندلی‏ های ورزشگاه حس می‏کنید.

یکی از مهم‏ترین نکات مسابقات ورزشی، یکدست بودن رنگ زمین یا چمن ورزشگاه است. تلویزیون‏ های هوشمند سامسونگ در حالت ورزشی، این رنگ را در کل صفحه کاملا یکدست و واضح می‏کند تا شما چمن ورزشگاه را مانند افراد روی سکوها مشاهده کنید.

در حالت ورزشی، صدای پس زمینه که همان صدای تماشاچیان داخل ورزشگاه است، بصورت صدای استادیومی تقویت می شود. با بالاتر رفتن صدای تماشاچیان، شما از روی مبل راحتی خانه‏ تان هم همان هیجانی را تجربه می‏ کنید که از روی سکوها ممکن بود تجربه کنید. 

به این ترتیب با داشتن یک تلویزیون هوشمند سامسونگ می‏توانید کاناپه خودتان را به وسط ورزشگاه ببرید و همزمان با راحتی خانه خودتان، هیجان کامل ورزشگاه را هم در هر مسابقه تجربه کنید. 

 
کد مطلب : ۲۷۱۱۴۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما