۰

سامسونگ اولین عرضه کننده اپل‌ تی‎وی روی تلویزیون شد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳
سامسونگ اولین عرضه کننده اپل‌ تی‎وی روی تلویزیون شد
 
آی‌تی‌من- کاربران سامسونگ اکنون می‏توانند از تماشای همه شبکه‎های Apple TV و فیلم‎های iTunes روی تلویزیون‎های هوشمند خود لذت ببرند.

این اپلیکیشن کاملا با پلتفرم تلویزیون هوشمند سامسونگ تلفیق شده و کاربران می‎توانند با انتخاب آیکون اپلیکیشن Apple TV به تمامی‌برنامه‎ها و فیلم‎های iTunes دسترسی پیدا کرده و از میان بیش از 100 هزار عنوان موجود، برنامه دلخواه خود را خریده یا اجاره کنند. در این برنامه‌ها انواع محتوا با کیفیت 4K HDR و  با کیفیت تصویر بالا وجود دارد. کاربران  سامسونگ در سراسر جهان می‎توانند از طریق این اپلیکیشن در Apple TV  عضو شده و به این ترتیب تنها، هزینه تماشای همان برنامه موردنظر خود را پرداخت خواهند کرد. کاربران تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ همچنین می‎توانند از +Apple TV، اشتراک برنامه‎های اختصاصی اپل، نیز بهره‎مند شود. این خدمات قرار است از پاییز امسال در اپلیکیشن Apple TV قابل دسترس شود.

با استفاده از قابلیت پشتیبانی از AirPlay 2 نیز کاربران تلویزیون‎های هوشمند سامسونگ می‎توانند محتواهای ویدیویی ذخیره شده روی دستگاه‎های آیفون، آیپد یا مک خود را بصورت مستقیم روی تلویزیون تماشا کنند.

همچنین اپلیکیشن Apple TV بدون هیچ مشکلی با خدمات تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ مانند Universal Guide، بیکسبی و بخش جستجو کار کرده و تجربه‎ای ساده و یکدست را در کل پلتفرم سامسونگ در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر می‎توانید به بخش تلویزیون‎های هوشمند در سایت سامسونگ، به این نشانی مراجعه کنید.
 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۱۹۸۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين