۰

دیجی‌پی مجوز پرداخت‌یاری گرفت

تاریخ انتشار
جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲
دیجی پی مجوز پرداخت یاری گرفت
دیجی پی مجوز پرداخت یاری گرفت
 
آی‌تی‌من- بانک مرکزی روز ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، سند پرداخت‌یاران را نهایی کرد و به فعالیت کسب‌و‌کارهای نوپا (فین‌تک) در صنعت پرداخت رسمیت بخشید. با تصویب این سند، شرکت‌‌های فین‌تک ساماندهی شدند و با انجام تست‌‌ها و ممیزی‌های تعریف شده، سطوح امنیت خدمات ارائه شده فین‌تک‌‌ها افزایش یافت. شرکت شاپرک با نظارت دقیق و پیوسته شرکت‌‌های پرداخت‌‌یار، ریسک‌‌های موجود در صنعت پرداخت کشور را کاهش داد و بستری امن با قابلیت رشد ایده‌های متنوع کسب‌و‌کاری، برای کاربران و مشتریان صنعت پرداخت کشور ایجاد کرد.

شرکت دیجی‌پی پس از موفقیت در ارائه درگاه پرداخت هوشمند به پذیرندگان بزرگی مانند دیجی‌کالا مدتی است اپلیکیشن پرداخت خود را با هدف برآورده کردن نیازهای کسب و کاری کاربران و مشتریان، برای عموم عرضه کرده است.

اپلیکیشن دیجی‌پی تمامی خدمات کارت به کارت، پرداخت قبوض، استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت عوارض جاده‌ای را به کاربران خود ارائه می‌‌دهد.

همچنین دیجی‌پی که ارائه دهنده‌ درگاه پرداخت دیجی‌کالا است، به دلیل انتخاب هوشمند بهترین گزینه پرداخت در کسری از ثانیه برای کاربران، میزان بروز خطا را هنگام پرداخت به میزان قابل توجهی کاهش داده است. این درگاه به دلیل ویژگی بازپرداخت خودکار وجه در هنگام بازگرداندن کالای خریداری شده، زمان دریافت وجه بازگشتی را برای اغلب خریدها به کوتاه‌‌ترین زمان ممکن کاهش داده است.

شرکت دیجی‌‌پی با اخذ مجوز پرداخت‌‌یاری، خود را برای ارائه خدمات به گستره بیشتری از پذیرندگان و کسب‌و‌کارهای پیشرو آماده می‌‌کند. پذیرندگانی که دغدغه اخذ خدمات پرداخت با روش‌‌های خلاقانه و با ضریب پایداری بالا را دارند.

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۲۷۵۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين