۱

برای ارسال مجدد کارت سوخت، الکترونیکی درخواست دهید

تاریخ انتشار
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
سید میثم حسینی لر، معاون فناوری شرکت ملی پست
سید میثم حسینی لر، معاون فناوری شرکت ملی پست

آی‌تی‌من- سید میثم حسینی لر معاون فناوری شرکت ملی پست اعلام کرد: متقاضیانی که کارت سوخت آنها در باجه های معطله است از هم اکنون می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند.

براساس اعلام شرکت ملی پست، حسینی‌لر افزود: در راستای ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان؛ گزینه ای در بخش رهگیری کارت سوخت در سایت پست ایجاد گردیده است تا متقاضیان در صورت تمایل به دریافت کارت در محل مورد نظر با ورود اطلاعات لازم و پرداخت هزینه ارسال پیشتاز بر اساس نرخنامه پستی، کارت سوخت خود را در آدرس اعلام شده دریافت کنند.

معاون فناوری اطلاعات شرکت ملی پست با بیان این که کارت‌های سوخت صرفا یکبار جهت تحویل به درب منزل فرد متقاضی خواهد رفت و در صورت نبودن گیرنده، آدرس اشتباه یا تغییر محل سکونت به باجه‌های معطله برگشت داده می‌شود گفت: پیش از این فرد متقاضی کارت سوخت؛ با مراجعه به سایت epolice و دریافت کد رهگیری 24 رقمی، به بخش رهگیری در سایت شرکت ملی پست مراجعه و پس از آگاهی از محل نگهداری کارت خود در باجه‌های معطله پست اقدام به مراجعه حضوری و دریافت کارت خود می‌کرد.

وی گفت: این روند از سویی باعث ایجاد صف‌های طولانی و هدررفت زمان مشتریان شده بود و از سوی دیگر اعتراض بسیاری از کاربران را جهت اصلاح فرایند موجود در پی داشت.

حسینی‌لر گفت: کاربران می‌توانند از روش جدید برای دریافت کارت خود اقدام و در غیر این صورت با مراجعه حضوری و روش پیشین کارت خود را دریافت کنند.

 
برچسب ها :
کد مطلب : ۲۷۲۷۷۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما