۰
در دیدار با هیات مدیره شرکت مخابرات ایران مطرح شد

مخالفت رییس مجلس با افزایش تعرفه‌های مخابراتی

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰
مخالفت رییس مجلس با افزایش تعرفه‌های مخابراتی
مخالفت رییس مجلس با افزایش تعرفه‌های مخابراتی

آی‌تی‌من- اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات دیروز (شنبه، 18 آبان ماه) طی دیدار با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، گزارشی از عملکرد این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه کردند.

بنابراین گزارش، رییس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه بهتر است در شرایط فعلی اقتصادی کشور تغییر و افزایش تعرفه‌ها اعم از مالیات و عوارضی که به خدمات تعلق می‌گیرد، آرام‌تر صورت گیرد، گفت:  شرایط کشور به دلیل اعمال تحریم‌ها متفاوت است لذا به مسوولان تغییر تعرفه‌ها را توصیه نمی‌کنم و افزایش تعرفه‌ها مطلوب نیست‌.

وی خطاب به هیات مدیره شرکت مخابرات بیان کرد: شرکت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی‌شود و مدیران آن، مدیران حاکمیتی هستند. لذا بهتر است بنابر اقتضائات کنونی، درخصوص افزایش تعرفه‌ها تامل کنید.

در ادامه این دیدار، مهدی صفری رییس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات در این جلسه گزارشی درخصوص هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های پیش‌روی شرکت مخابرات ارائه کردند.

انباشت نیروی انسانی در شرکت مخابرات، هزینه‌کرد سالانه بین 700 تا 800 میلیارد تومان برای 47 هزار بازنشسته این شرکت و افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز از دیگر مسائل مطروحه ازسوی هیات مدیره شرکت مخابرات در دیدار و گفت وگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.
 


 
کد مطلب : ۲۷۳۰۳۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين