۰

قوانین جدید گوگل درباره اخبار جعلی انتخابات ریاست جمهوری

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۷
قوانین جدید گوگل درباره اخبار جعلی انتخابات ریاست جمهوری
قوانین جدید گوگل درباره اخبار جعلی انتخابات ریاست جمهوری

آی‌تی‌من- گوگل سعی دارد فعالیتهای مشتریان تبلیغاتی که کسب و کار مشکوکی دارند را محدود کند و در همین راستا قوانین خود را آپدیت کرده است. قوانین آپدیت شده گوگل از یکم سپتامبر اجرایی میشود.

طبق اطلاعات موجود، دو آپدیت در قوانین جدید گوگل انتشار اخبار جعلی درباره انتخابات ریاست جمهوری را کنترل می کند. سخنگوی گوگل در این باره میگوید: طی چند سال گذشته ما با هدف جلوگیری از دخالت های خارجی و هدف گرفتن افراد و همچنین افزایش شفافیت در انتخابات، قوانین امنیتی در خصوص تبلیغات سیاسی را وضع کردیم. امروز برای تقویت این تلاش ها قوانین مان را ارتقا دادیم تا از گسترش اطلاعات جعلی به وسیله تبلیغات جلوگیری کنیم. 

بر همین اساس، قوانین جدید گوگل همکاری با مشتریان تبلیغاتی را منع کرده که نقش خود در انتشار اخبار جعلی سیاسی را پنهان می کنند. این آپدیت به گوگل اجازه میدهد اقداماتی علیه کل شبکه حسابهای کاربری متصل به یکدیگر را انجام دهد.

دومین آپدیت قوانین گوگل همکاری با مشتریان تبلیغاتی را منع می کند که اطلاعات را به شیوه غیر قانونی (از طریق هک یا دسترسی غیرمجاز به مخازن دیجیتالی) جمعآوری کردهاند تا مردم را برای کلیک روی تبلیغات فریب دهند.
مرجع : مهر
کد مطلب : ۲۷۳۹۱۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين