۰

شروع معاملات نماد صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲
شروع معاملات نماد صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه
شروع معاملات نماد صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه
 
آی‌تی‌من- صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه با نماد «ونچر» با سرمایه‌ ۵۰ میلیارد تومانی در سه سال آتی اقدام به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تکنولوژی محور ایرانی بدون تمرکز بر صنعت خاص خواهد کرد. این صندوق اولین بار این فرصت را برای سرمایه‌گذاران بالقوه حقیقی و حقوقی کشور فراهم آورده که در فعالیت‌های سرمایه‌گذاری جسورانه گروه فیروزه مشارکت کنند.
 
سابقه سرمایه‌گذاری‌های جسورانه گروه مالی فیروزه در بخش اینترنت و اقتصاد دیجیتال به اوایل دهه 90 شمسی و همگام با توسعه زیرساخت‌های ملی در حوزه اینترنت کشور باز می‌گردد. گروه مالی فیروزه در کارنامه خود سرمایه‌گذاری‌ در استارتاپ‌های خوشنامی همچون شیپور، الوپیک، داستان‌من و همچنین بنگاه‌هایی چون سرآوا (به‌عنوان مؤسس) و آواتک را دارد.
 
از دیگر فعالیت‌های این گروه، تاسیس مرکز رشد کنترل‌تک به منظور پیاده‌سازی نمونه‌های موفق جهانی در مقیاس ملی و همچنین ارائه خدمات مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری به استارتاپ‌های موفقی همچون اسنپ، جیبیت، تخفیفان، الوپیک و شیپور بوده‌است.
 
 
اطلاعات و ضوابطی که این صندوق بر اساس این مفاد فعالیت خواهد کرد در اساسنامه و امیدنامه آن درج شده است که از طریق نشانی http://firouzehvcfund.com در دسترس عموم قرار دارد.
 
لازم به ذکر است با توجه به قرارداشتن صندوق در مرحله تادیه ۱۰ درصدی، واحدهای خریداری شده در این مرحله تنها دربردارنده ۱۰ درصد از تعهد کلی سرمایه‌گذاری هستند و سهامدارانی که اقدام به خریداری این واحد‌ها می‌کنند می‌بایست در مرحله‌های آتی تادیه در سه سال آینده نسبت به پرداخت ۳ قسط ۳۰ درصدی دیگر در بازه‌های ۱۰ ماهه اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند از یکشنبه ۲۶ مردادماه ۱۳۹۹ از طریق کارگزاری‌های عضو فرابورس اقدام به خرید واحد‌های صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران کنند. 
کد مطلب : ۲۷۳۹۸۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

پربيننده ترين